رژیم غذایی در 10 روز 10 کیلو کم کنیم

رژیم غذایی

 

رژیم غذایی منهای 10 کیلو در 10 روز (تخم مرغ ، ماهی خال مخالی ، سینه ، سیب زمینی)

در 10 روز رژیم غذایی بگیرید. تابستان در حال رسیدن است ، آیا می خواهید کنار دریا بروید ، اما تناسب اندام شما مناسب نیست؟ آیا واقعاً می خواهید در 10 روز 10 کیلو وزن کم کنید؟ ما رژیم غذایی را به شما ارائه می کنیم که به افرادی که دارای اضافه وزن زیادی هستند امکان انجام این کار را می دهد.

 

اما این رژیم غذایی ساعات گرسنگی زیادی دارد ، بدن مواد مغذی کمتری دریافت می کند ، بنابراین باید به عنوان پاکسازی کامل در نظر گرفته شود. به یاد داشته باشید ، اگر بعد از اتمام دوره رژیم غذایی ، مانند گذشته شروع به خوردن غذا کنید ، کیلوگرم از دست رفته در اندازه 1.5 برابر به شما برمی گردد!

 

 

نکات مهم رژیم غذایی در 10 روز 10 کیلو کم کنیم

این رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات نیست ، بنابراین سنگین است ، اما بسیار موثر است. در طی این ده روز رژیم غذایی ، باید غذاهای حاوی کربوهیدرات را کاملاً کنار بگذارید نان ، فرنی شیر ، میوه ها (فقط در روز ششم امکان پذیر است) ، شیرینی ها ، گوشت های دودی ، الکل.

 

از نوشیدن توصیه می شود از آب خالص بدون گاز ، چای های میوه ای بدون شکر ، جوشانده های گیاهی استفاده کنید. باید 20 دقیقه قبل از غذا 1-2 لیوان بنوشید و حداقل 2 لیتر در روز بنوشید. این خود را از یبوست نجات می دهد. احساس خواهید کرد که پوندهای اضافی در مقابل چشمان شما آب می شوند ، و این به ویژه با اضافه وزن قابل توجه قابل توجه است.

 

بعد از رژیم غذایی ده روزه ، باید دو هفته دیگر متوسط ​​بخورید ، شیرینی ، شیرینی ، غذاهای سرخ شده و محصولات آرد سفید نخورید. شام باید تا حد ممکن سبک باشد و شامل سالاد سبزیجات زیادی باشد. الکل و نوشیدنی های گازدار قندی به طور کلی قابل قبول نیستند.

 

این رژیم غذایی که در 10 روز طراحی شده بسیار سختگیرانه است ، بنابراین فقط کسانی که تمایل زیادی به کاهش وزن و اراده زیادی دارند می توانند در برابر آن مقاومت کنند.

 

رژیم غذایی ده روزه بر اساس غذاهایی است که در ادامه خواهید دید. تمام این محصولات باید بدون نمک ، شکر ، ادویه جات ، به صورت آب پز مصرف شوند. نوشیدن در مقادیر نامحدود (آب معدنی بدون گاز ، چای سبز ، جوشانده گیاهان دارویی) ضروری است. تمام محصولات مشخص شده در دستور باید به پذیرایی های مساوی تقسیم شوند. به یاد داشته باشید که این رژیم غذایی باید بیش از شش ماه یک بار تکرار شود.

 

 

منوی رژیم غذایی در 10 روز 10 کیلو کم کنیم

روز 1

5 تخم مرغ آب پز .

روز 2

1 ماهی آب پز ( ماهی خال مخالی قابل استفاده است ).

روز سوم

سینه مرغ آب پز و بدون نمک .

روز چهارم

سیب زمینی آب پز - 5 قطعه.

روز 5

0.5 کیلو گوشت گاو آب پز .

روز ششم

هر میوه ای به جز موز .

روز 7

سالاد سبزیجات ، شما می توانید با 1 قاشق غذاخوری روغن آفتابگردان چاشنی دهید .

روز 8

0.5 کیلو پنیر کوجک .

روز 9

1 لیتر کفیر .

روز 10

دمنوش برگ گل رز  .

 

بررسی رژیم غذایی در 10 روز 10 کیلو کم کنیم

تحمل رژیم غذایی 10 روزه بسیار دشوار است و به خصوص در 2-3 روز اول رژیم غذایی سخت است. اما به تدریج بدن به چنین رژیم غذایی عادت می کند و با پایان رژیم غذایی ، وضعیت سلامتی بهبود می یابد. به منظور تحمل رژیم غذایی حتی آسان تر ، بیشتر در هوای تازه باشید ، ورزش های آبی را انجام دهید.

پس از پایان رژیم غذایی ، شروع به خوردن زیاد نکنید ، به تدریج شروع به وارد کردن غذاهای آشنا در رژیم غذایی خود کنید. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.رژیم غذایی در صورت وجود بیماری های مزمن منع مصرف دارد. قبل از شروع چنین رژیم غذایی لازم است با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید