10 اشتباه در آرایش زمستانی

در
فصل سرد آزمون واقعی نه تنها برای پوست ما، بلکه همچنین برای لوازم آرایشی  است که ما استفاده می کنیم. آرایش صورت در زمستان باید بسیار مقاوم باشد تا بتواند برف، باران و سرما زدگی را تحمل کند، اما در عین حال ملایم باشد، به طوری که به پوست آسیب نزند.
 
sayarak.com تصمیم گرفت تا به رایج ترین اشتباهات آرایش زمستانی نگاه کند و یاد بگیرد چگونه از آنها اجتناب کند.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 1

استفاده از همان پایه و اساس آرایش در تابستان برای آرایش زمستان اشتباه است

شایع ترین اشتباه آرایش زمستانی این است که از همان پایه تونال مانند تابستان استفاده کنید. مگر اینکه از سالن دیدن سولاریوم لذت ببرید و هر دو ماه یک بار به کشورهای گرم بروید ، در زمستان پوست شما یک یا دو سایز نازک تر می شود. بر این اساس، تن پایه باید سبک تر باشد.
همچنین در فصل زمستان ترجیح داده می شود برای پایه تونال بافت چسبنده تر و ترجیحا با اثر مرطوب کنندگی بیشتر استفاده شود.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 2

استفاده نکردن از کرم ضد آفتاب در زمستان اشتباه است

آسمان پوشیده از ابرها در زمستان باعث می شود بسیاری از خانم ها از کرم های ضد آفتاب استفاده نکنند. اما واقعیت این است که در زمستان خورشید به پوست آسیب می زند و باعث پیری زودرس آن می شود. بنابراین در محیط های شهری توصیه می شود از یک کرم با حداقل حداقل SPF 15-20 استفاده کنید.
اما اگر به پیست اسکی میروید، لازم است که کرم های ضد آفتاب خود را داشته باشید و شاخص محافظت در طول 30-50 SPF، مانند تابستان در شهر باشد.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 3

استفاده از رژ لب مات در زمستان خشکی و ترک لب را تشدید می کند

در فصل زمستان، لب ها اغلب خشک و پوسته می شوند، و رژ لب مات فقط این روند را تشدید می کند. بنابراین در ماه های زمستان بهتر است که محصولاتی با بافت روغنی که سبب تغذیه و محافظت از لب ها می شوند، استفاده شود. ترجیحا اگر آنها حاوی ویتامین E باشند خیلی بهتر است.
در صورتی که شما هنوز بخواهید گاهی اوقات از رژ لب مات استفاده کنید ، قبل از استفاده از آن، لب ها را با کرم چرب با کیفیت، چرب و مرطوب کنید.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 4

استفاده از برق لب در زمستان باعث ترک لب می شود

اشتباه دیگری که در فهرستممنوعه ها در زمستان می آید برق لب است . اثر استفاده از آن در مقایسه با لیسیدن لب ها در سرماخوردگی قابل مقایسه است: برای چند ثانیه راحت تر می شود، اما عواقب آن به شکل ترک خوردن غیر قابل تحمل می شود.
یک جایگزین خوب برای برق لب ، رژلب بهداشتی است، به آرامی بر روی پایه و یا رژگونه مرطوب قرار می گیرد.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 5

استفاده از کرم پایه مات در زمستان باعث خشکی پوست می شود

کرم پایه با اثر مات دستیار اصلی در مبارزه با چین و چروک و چربی است، اما در عین حال پوست را خشک می کند که در زمستان اصلا مناسب نیست. همین امر به پودر اعمال می شود که بر روی پوست بدون یک پایه اضافی قرار می گیرد (تنها استثناء پودر شل بودن آن است).
بنابراین در فصل زمستان بهتر است که از پایه مرطوب  با اثر مرطوب کنندگی استفاده کنیم و اگر پودر مصرف  شود ، تنها در بالای تون اصلی قرار گیرد.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 6

استفاده از سایه برنزی در زمستان اشتباه است

برای برنزر، همان قاعده پایه تونال استفاده می شود: ادامه دادن به استفاده از همان سایه در زمستان همانطور که در تابستان استفاده می شد اشتباه است .  روشنایی در زمستان تغییر قابل ملاحظه ای دارد، به طوری که برنزر روی پوست نیز به شدت  تیره و بی ربط دیده می شود.
اگر می خواهید پوست درخشان داشته باشید، آن را با یک سایه ظریفتر جایگزین کنید و یا با روشن ترین نسخه طلایی جایگزین کنید.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 7

استفاده از رژ لب بنفش در آرایش زمستانی به جای رژ لب صورتی

در زمستان، می توانید یک آرایش سبک و ملایم تر از تابستان داشته باشید. اما سایه های دلپذیر با رژگونه های صورتی بهتر است با بنفش و قرمز پررنگ تعویض شوند. در ابتدا، این رنگ ها بسیار خشن به نظز می رسند، اما در زمستان، کمد لباس ما اغلب شامل لباس های تیره است که به جای سایه های صورتی با بنفش و قرمز تیره بهتر ست می شوند.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 8

در زمستان از ریمل ضد آب استفاده شود

این اشتباه در زمستان چیز شایسته ای نیست. در صورتی که در هوای برفی و یا بدتر در باران باشید، آرایش ضد آب ضروری است، نه آرایشی بر اساس هوی و هوس. خط چشم ژلی بر روی پلک پایینی بلافاصله پخش خواهد شد و ریمل مژه ها باعث چسبیدن مژه ها به همدیگر می شود.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 9

استفاده از برق لب در زمستان باعث ترک لب می شود

 
 
اشتباه شماره 9: خطوط آبی و آبی رنگ بنفش
بسیاری از افراد آرایش در زمستان را با رنگ های آبی مرتبط می کنند، اما استفاده از آنها برای آرایش چشم توصیه نمی شود . پوست کم رنگ تر دیده می شود، زیرا تاکید بیشتر روی سایه های آبی و آبی بنفش است.
 
اشتباه در آرایش زمستانی شماره 10

چگونه از رژ لب در زمستان استفاده شود

در فصل سرد، لب ها نیاز به مراقبت ویژه دارند. اگر در تابستان نیازی به چرب کردن لب ها نیست اما در زمستان، قبل از استفاده از رژ لب، لب ها باید آماده شوند :
به آرامی پوسته های روی لب ها را با حرکت دایره ای یک مسواک نرم پاک کنید (می توانید کمی نمک یا شکر به خمیر دندان اضافه کنید) یا از یک اسکراب مخصوص لب استفاده کنید.
به آرامی لب ها را با یک لوسیون مرطوب کننده یا کرم ماساژ دهید، بقایای کرم را با پد پنبه ای بردارید.
لب ها را با کمی روغن گیاهی مثل روغن نارگیل یا زیتون و ... چرب کنید، صبر کنید تا جذب شود.وازلین هم مناسب است.
پس از این روش ساده، رژ لب بر روی لب های شما به راحتی می نشیند و به مدت طولانی تر باقی می ماند.
 

نظرات

در ادامه بخوانید...

آرایش سال 2019

در
به نظر می رسد که همه زنانی که به دنبال مد هستند در حال حاضر رنگ رژ لب خود و  میکاپ کامل خود را پیدا کرده اند، آموخته اند که می توانند بهتر از کیم کارداشیان خودشان آرایش سریع را انجام دهند و می توانند چندین نوع از خط چشم را بدون نگاه کردن به آینه بکشند. اما در سال 2019، این مهارت ها مفید نیستند، زیرا آنها با روند کاملا متفاوت جایگزین شده اند که با نگاه کردن به مقاله تغییرات در آرایش 2019 را یاد می گیرید.
 
sayarak.com متوجه شد که قوانین مد آرایش صورت در سال جدید چه سبکی را قبول دارد و دخترانی که به دنبال مد هستند، باید چگونه در نوع آرایش خود تجدید نظر کنند.
 

1. در سال 2019 استفاده از رژ گونه مد دوباره شد

این اولین سالی نیست که هنرمندان آرایشگر از آرایش بی روح صورت در زندگی روزمره خودداری کرده اند، بنابراین در سال 2019 آنها تلاش دیگری برای سرنگونی این روند محبوب خواهند داشت. تغییر گونه های بدون رنگ با جایگزینی قرمز شدن است که باید تقریبا کل منطقه گونه را اشغال کند.
 

2. سال 2019 با آرایش طبیعی و آرایش نامرئی باشید

 شعار سال 2019: "آرایش طبیعی!"، و این خبر خوبی است. آرایش نامرئی نیاز به پوست سالم و خوب دارد، لوازم آرایشی و مراقبت های ویژه به جای تزئینی، به جلو برمی گردد. و به منظور ایجاد چهره های بیشتر طبیعی، هنرمندان آرایشگر از یک ترفند کوچک استفاده می کنند: سایه های تیره تر از پوست (3 درجه) را انتخاب کنید و بر روی پلک به جای سایه اعمال کنید.
 

3. سال 2019 سال بدون افزایش سایز لب

این انقلاب در سال 2019 در انتظار شکل لب ها است. هنرمندان میکاپ سعی دارند این ایده را بیان کنند که هیچ چیز اشتباهی در طبیعت وجود ندارد و شما نیازی به تلاش برای تغییر داده های طبیعی خود با لوازم آرایشی و یا در سالن های آرایش ندارید. بنابراین، کار اصلی در سال آینده متوقف کردن حجم دادن به خطوط لب های شما است.
 

4. حذف درخشش و برق از پوست در آرایش 2019

 همچنین در سال 2018، نیروی بی رحم استفاده از براق کردن صورت مشاهده میشد. دختران جلوه ای شگفت انگیز از درخشندگی بر روی صورت خود در آرایش بوجود می آوردند! تقریبا به گونه ای که از فضا هم می توانستیم این درخشش آنها را ببینیم! روند اصلی سال 2019 وعده به اصلاح این وضعیت است و اولویت با چهره ی تمیز با تابش طبیعی و سالم است.
 

5. سایه های مات روشن با آرایش طبیعی در آرایش سال 2019

با وجود تمام قوانین قبلی، این بدان معنا نیست که آرایش خسته کننده خواهد بود. به یاد داشته باشید که معمولا توصیه می شود یک مورد را انتخاب کنید: چشم یا لب؟ و در سال 2019 تمرکز بر چشم ها خواهد بود. روند سال جدید سایه مات روشن در صورت طبیعی است.

6. آرایش بی حوصله به جای آرایش اینستاگرامی در آرایش 2019

شما دیگر نیازی به نمایش خطوط گرافیک خیره کننده و رسیدن به ویژگی های صورت ندارید. آرایش دیروز مدبود. احتمالا، به این ترتیب، هنرمندان آرایش می خواهند به افراد دنباله رو مد زمان آزاد بیشتری را ارائه دهند، و همچنین احساس اعتماد به چهره طبیعی نه  یک چهره نقاشی شده.
 

7. رژ لب براق در آرایش 2019

رژ لب براون، که در دهه 90 میلادی محبوب بود، احیا شد و سایه شرابی و صورتی را فشرده کرد. در اینجا شما باید رنگی را که برای شما مناسب است جستجو کنید.
 

8. خط چشم مشکی در پلک پایین در آرایش 2019

بسیاری از مردم زمانی را که سایه ها و مدادچشم ها به صورت رنگ های محدود سیاه و سفید، قهوه ای و خاکستری در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی وجود داشت را به یاد دارند. اما الان چندین سال است که در مجموعه مارک های مختلف دنیا شما می توانید تمام سایه های رنگین کمان را پیدا کنید و یک مداد سفید یا بژ برای چشم تقریبا در هر کیسه آرایشی پیدا می شود. اما در سال 2019، این روند طولانی مدت فراموش شده است.آرایش پلک پایین با یک مداد سیاه یا قهوه ای باز گشته است.
در یک آرایش برای جشن و مهمانی  نیز مهم است که قوانین یک چهره طبیعی  را دنبال کنید، اما با لب های درخشان: زرق و برق، فویل، رژلب فلزی و همه چیزهایی که می توانند لب ها را درخشان و به نمایش بگذارند. البته، این آرایش چقدر مناسب است یک سوال دشوار است، اما در عکس مطمئنا چشمگیر خواهد بود.
 
به کدام یک از این تغییرات آرایش سال 2019 نسبت به سال 2018 شما بیشترین علاقه را داشتید و چه چیزی عجیب به نظر می رسید؟
 
 

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه متخصص پوست آرایش شما را پاک می کند؟

در

به یک متخصص پوست اعتماد کنید وقتی در مورد اینکه چگونه واقعا باید آرایش را قبل از خواب پاک کنیم، توضیح می دهد.
 تنبلی کردن و باقی گذاشتن آن بر روی صورت وسوسه انگیز است ، اما از بین بردن آرایش یک تماس بزرگ با روند ترمیم پوست شما است. در اینجا نحوه انجام آن گفته می شود.(سیارک


1.برنامه ریزی کنید

به طور کلی، از بین بردن آرایش نباید یک مرحله غیر مذاکره ای است(حتما باید انجام شود). پتانسیل منافذ واضح ترین تهدید از اصابت تختخواب با کل صورت است. دود، آلاینده ها، رادیکال های آزاد، و سایر سموم ، قدرت ویرانگری لوازم آرایشی و بهداشتی با از بین بردن کلاژن (چین و چروک) باعث ناهنجاری و خشنی پوست می شوند حتی اگر سینک کمی دور است (و همه ما تجربه کرده ایم)، حداقل برخی از دستمال پاک کننده صورت بدون عطر مرطوب برای طول شب بگیرید. سعی کنید به استفاده بیش از یک بار پاک کنید یکی برای چشم ها، و یکی برای صورت،  بنابراین شما میکروب ها را انتقال و گسترش نمی دهید.

2. بخار

ممکن است کار سختی باشد ( حتی مسواک زدن دندان ها گاهی اوقات سخت و طاقت فرسا است) اما اگر زمان دارید، آن را انجام دهید! بخار کمک می کند تا منافذ پوست بازو شل شود تا ساکنان ناخواسته مانند باکتری ها، دوده، فنداسیون(پایه آرایش) مورد علاقه شما بیرون بزنند. این مرحله در ابتدا برای پاکسازی پوست است ، و تلاش کمتری ممکن است لازم باشد که شما ادامه دهید. به علاوه، احساس واقعا خوبی است! به یاد داشته باشید آب داغ  را با بخار اشتباه  نگیرید آنها مثل هم نیستند و مزایای مشابه ی در طول معمول شب ندارند. آب سوزان مانع تخلیه مواد خطرناک پوست است و احتمال ایجاد تحریک و التهاب بیشتری وجود دارد.

3. خیس کردن

ریمل مژه و ابرو غول بدنام در فرایند حذف آرایش است. گاهی اوقات، فقط تکان دادن کافی نیست. شستشوی خشونت آمیز، به ویژه در اطراف پوست ظریف پلک، می تواند باعث شکستگی مویرگ ، پف، و یا حتی بدتر، حلقه های تیره دائمی شود. نه متشکرم. سعی کنید از این ترفند استفاده کنید:یک پد از بین برنده ی آرایش چشم به آرامی بر روی منطقه برای 3 تا 5 ثانیه نگه دارید به طوری که از هر گونه آرایشی که استفاده کرده اید اشباع شود. سپس یک ضربه تند وشدید بزنید و شما طلایی شدید!!(سیارک

4. اضافه کردن روغن

بر روی یک ارابه دو بار تمیز کننده بپرید. پس از مرحله ی مقدماتی، از یک پاک کننده مبتنی بر روغن برای آغاز جشن استفاده کنید. روغن اضافی کمک می کند تا به راحتی آرایش سر بخورد، و حداقل تروما و سوزش پوست را  ایجاد کند. در ادامه از یک مرطوب کننده استفاده  کنید  ، و از شستشوی pH خنثی غیر صابونی برای بازگرداندن چربی پوست و پروتئین، در زمانی که مواد باقی مانده را می خیسانید استفاده کنید. اگر دوبار پاک کنندگی بیش از حد است، چند گزینه دیگر وجود دارد. برای کسانی که پوست خشک یا حساس دارند، آب میسلی micellar یک انتخاب ایده آل است به دلیل آنکه هم ملایم و هم مرطوب کننده است. آب micellar  از میسل های کوچک (مولکول های روغن کوچک) جادویی معلق در آب بسیار نرم ساخته شده است. این مورد علاقه کارشناس زیبایی آرایش در زمانی که می خواهند پوست را مرطوب کنند، به خود جلب کرده است. بهترین قسمت؟ هیچگونه پاک کردن همراه با شستشویی نیاز نیست. اگر پوست چرب اهریمن صورت شماست، سعی کنید از یک قلم موی موتوری تمیز کاری برای لایه برداری استفاده کنید.

5. آرامش

هنگامی که پالت شما تمیز است، با یک حوله نرم (بدون مالش) پوست را خشک کنید. پارچه ساینده ابدا !!! همچنین، با استفاده از یک کرم شب تغذیه کننده برای کمک به بازگرداندن پوست هنگام استراحت این کار را به پایان ببرید.(سیارک

پست های مرتبط :

ماسک ضدچروک و شفاف کننده صورت

ماسک ماست و نسکافه

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

ماسک لایه بردار ملایم

محلول ضد چروک برای صورت و بدن بسازید

6 مکمل برای داشتن پوستی درخشان و موهایی زیبا

8 راز زیبایی پوست افراد مشهور

غذاهایی که برای پوست خشک مناسب هستند

با این راهکارها چین چروک صورت را کمتر کنیم

چگونه ماسک‌های صورت آووکادوی طبیعی بسازیم؟

شاداب و پرطراوت باشید...نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید...

مترجم itrans.ir  

نظرات

۱۳۹۵/۱۰/۲۸من خودم برای پاک کردن خط چشم اول از پماد ویتامین a چشمی استفاده می کنم

در ادامه بخوانید...

بهترین زمان برای استفاده از کرم های ضد چروک

در

پیشگیری همیشه آسان تر از درمان است! این امر در مورد چین و چروک نیز صدق می کند. هرچه زودتر به پوست خود توجه کنید ، مدت بیشتری سفت ، تازه و لطیف باقی می ماند. دقیقاً چگونه باید از آن مراقبت کنید و بهترین زمان مصرف کرم لیفتینگ در چه سنی است؟ 

 

چرا چین و چروک روی پوست من ایجاد می شود

پوست پیر می شود ، و این طبیعی است ، حتی اگر ما  دوست نداشته باشیم. با این حال ، گاهی اوقات ظاهر ناسالم به سن و سال فرد مربوط نمی شود. عوامل دیگر نیز منجر به پیری زودرس می شوند: کمبود ویتامین ، عادت های بد ، استرس ، کمبود خواب. اگر زیر 25 سال دارید و اولین چین و چروک ها روی پوست شما ظاهر شده اند ، این امر به احتمال زیاد به دلیل موارد زیر است:

پوست خشک 

 پوست چرب با کندی نسبت به پوست خشک پیر می شود. اگر رطوبت کافی وجود نداشته باشد ، کلاژن و الاستین - پروتئین های مسئول سفتی و کشش پوست - به مقدار کافی تولید نمی شوند. اولین چین و چروک ها ظاهر می شوند و صورت خسته به نظر می رسد. اگر مورد خشکی پوست شما باشد ، باید عادت نوشیدنی سالم را تجربه کنید. پزشکان نوشیدن حداقل 2 لیتر آب تمیز غیر گازدار در روز را توصیه می کنند. علاوه بر این ، پوست ما به رطوبت نسبی پایین حساس است. 

 

مرطوب کننده ها به شما کمک می کنند: سعی کنید سطح رطوبت را بین 40 تا 60 درصد حفظ کنید. سرانجام ، انتخاب مواد آرایشی مناسب مهم است: برای طولانی شدن جوانی پوست خشک ، به سرم های سبک ، یک کرم شب مغذی با روغن های طبیعی در ترکیب و یک مراقبت مرطوب کننده روز نیاز دارید. با تأثیر اشعه ماورا بنفش. بدون محافظت از SPF نمی توانید در آفتاب بمانید: این امر با ایجاد چین و چروک های زودرس و پیری زودرس همراه است و خطر مواجهه با سرطان پوست نیز افزایش می یابد. در ماه های گرم حتما از ضد آفتاب استفاده کنید. در بهار ، در عرض های جغرافیایی معتدل ، کرم با ضریب SPF 20 کافی است و در تابستان بهتر است از SPF30 یا حتی SPF50 استفاده کنید. سایر قوانین رفتاری در آفتاب فعال را فراموش نکنید: از کلاه و لباس آستین بلند استفاده کنید ، از 11 تا 16 در سایه بمانید.

وراثت

در این مورد هیچ کاری نمی توانید انجام دهید: تنها کاری که باید انجام دهید یافتن کرم ضد پیری مناسب است که می توانید از سنین پایین استفاده کنید.

روش استفاده از کرم لیفتینگ صورت لدورا

 

Kak-pravilno-nanosit-krem-vokrug-glaz-2-650x449.jpg

آموزش زدن کرم ضد چروک    طرز استفاده کرم لیفتینگ لدورا      طریقه مصرف کرم لیفتینگ ماساژوردار

زمان استفاده از کرم لیفتینگ

آموزش زدن کرم ضد چروک  و  کرم لیفتینگ لدورا برای چه سنی مناسب است

به گفته متخصصان زیبایی ، سن مطلوب برای زمان استفاده از کرم لیفتینگ با مواد آرایشی ضد پیری 35 سال است. زیر 25 سال ، استفاده از محصولات قوی توصیه نمی شود ، فقط کافی است که پوست را با مراقبت های مناسب و منظم تأمین کنید. برای این منظور ، کرم ها ، لوسیون ها ، اسکراب ها ، موس ها ، مقوی ها و سایر محصولات برای درم جوان مناسب است.البته کارشناسان در سنی که پیری طبیعی آغاز می شود اختلاف نظر دارند. از جمله گزینه های 25 ، 30 و 35 ساله است. این تعجب آور نیست ، زیرا هر مورد فردی است و قبل از هر چیز به عوامل زیادی بستگی دارد - سبک زندگی و وراثت.

کرم ضد چروک را چه موقع استفاده کنیم

زمان استفاده از کرم لیفتینگ لدورا
به طور خلاصه ، پاسخ به سوال "بهترین زمان مصرف کرم لیفتینگ" مانند این است : از لحظه ای که به آن احتیاج دارید. اگر بسیار خوش شانس هستید و در سن 35 سالگی هیچ نشانه ای از پیری مشاهده نمی کنید ، می توانید از مواد آرایشی ضد پیری سبک با اسید هیالورونیک ، عصاره های گیاهی و روغن استفاده کنید. این مواد به بازیابی عملکرد سلولهای پوست کمک کرده و به آن یک درخشش و طراوت طبیعی می بخشند. به طور معمول تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی می نویسند که محصول برای کدام پوست مناسب است: چرب ، خشک ، نرمال یا ترکیبی. هنگام انتخاب باید نوع شما در نظر گرفته شود.

 

 برای پیشگیری از چین و چروک چکار کنیم

آسیب پذیرترین ناحیه صورت ما ناحیه اطراف چشم است. پوست در اینجا نازک و شکننده است. اولین چروک ها اغلب در اینجا ظاهر می شوند. برای پیشگیری ، استفاده از ضد آفتاب و کرم مرطوب کننده روز مهم است. البته ، هر درمانی باید توسط چشم پزشکان تأیید شود. و اگر اولین علائم پیری ظاهر شده است ، شما باید از محصولات قوی ضد سن استفاده کنید: مواد مغذی با اسید هیالورونیک. اگر مراقبت جامع باشد خوب است: کرم های روز صورت و شبانه صورت و همچنین ماسک هایی با غلظت بالای مواد فعال به محصولات چشم خود اضافه کنید.

 

چه موادی باید در کرم ضد پیری برای سنین 25-30 سال وجود داشته باشد

ثابت شده است که کلاژن و کوآنزیم Q10 در مبارزه با تغییرات مربوط به سن موثر هستند. اما این موارد بیشتر برای موارد جدی تر مورد نیاز است: بعد از 30 سال یا در صورت وجود چین و چروک. و در اولین علائم پیری ، مهم است که این ترکیب حاوی ویتامین C ، رتینول و اسید هیالورونیک باشد.

ویتامین سی باعث تولید کلاژن می شود

این ماده باعث تولید کلاژن می شود و از آنچه در حال حاضر دارید به لطف خواص آنتی اکسیدانی محافظت می کند. در حال حاضر بد نیست ، اما خواص ارزشمند ویتامین به اینجا ختم نمی شود. این ماده می تواند ملانین را شکسته و پوست را سفید کند. ویتامین C مبتنی بر روغن در کرم ها و سرم ها استفاده می شود - به شکل دیگر ، قادر به نفوذ به لایه چربی پوست نیست. به هر حال ، آفتاب و هوا برای کرم حاوی ویتامین سی  مخرب است ، بنابراین بسته بندی مناسب مهم است.

رتینول باعث تحریک بافت ها می شود 

رتینول ، همچنین به عنوان ویتامین A شناخته می شود ، برای تولید اسید رتینوئیک ضروری است. در سطح سلولی بر روی پوست عمل می کند ، در نتیجه بافت پوست بهتر می شود ، منافذ پوست کوچک می شوند و چین و چروک ها صاف می شوند. رتینول می تواند باعث تحریک بافت ها شود ، بنابراین مهم است که محصولی از تولید کننده قابل اعتماد انتخاب شود که روی پوست حساس باشد.

 

اسید هیالورونیک و رطوبت پوست

 اسید هیالورونیک رطوبت را به پوست جذب و حفظ می کند. در پوست مرطوب ، کلاژن و الاستین به طور فعال تری سنتز می شوند - پروتئین هایی که مسئول جوانی و کشش بافت ها هستند. و اسید هیالورونیک موجود در کرم می تواند تا حدی جایگزین مواد پرکننده تزریقی شود: بافت ها به خوبی با آب پر شده اند ، چین و چروک ها صاف می شوند. به هر حال ، تا همین اواخر ، مولکول های اسید هیالورونیک نمی توانستند به لایه های عمیق پوست نفوذ کنند. این ماده فقط روی سطح عمل می کند. فرمول های جدید اجازه دادند اسید هیالورونیک در قسمت تحتانی درم "پایین بیاید" و اکنون در کل ضخامت خود روی پوست عمل می کند.

به پوست خود ظاهری جوان ببخشید!


بهترین زمان استفاده از کرم لیفتینگ لدورا
در سنی که متوجه اولین چین و چروک ها می شوید ، استفاده از کرم های ضد پیری را شروع کنید. اگر این لحظه را از دست دهید ، چین ها و تغییر شکل های عمیق پوست ظاهر می شود. 

 

 

طریقه زدن کرم دور چشم

6f0f5b53718e05314044266c21.jpg

 

طریقه زدن کرم دور چشم لدورا
کرم ضد چروک دور چشم در این راه به عنوان با اعمال حداقل فشار بر روی پوست،  جهت بهینه از لبه خارجی پلک به سمت بینی است.
در اینجا یک نمودار کلاسیک از نحوه صحیح استفاده از کرم دور چشم آورده شده است.

1- آرایش را از روی پوست و چشم خود پاک کنید و صورت خود را بشویید.
2- پوست پلک خود را خشک نکنید - آن را کمی مرطوب نگه دارید.

3- مقداری کرم دور چشم به اندازه یک دانه برنج برداشته و بین انگشتان خود گرم کنید.
4- با انگشت اشاره خود کرم را بزنید ، با استفاده از حرکت ضربه ای
5- در امتداد استخوان پلک بالایی از گوشه داخلی چشم به گوشه خارجی حرکت کنید.
6- در پلک پایین - از خارج به داخل.

SD4fw0YqAT0d5rw7WbcExNLlGZwleJGsMvA56jOl-content_front.jpg

شما می توانید در تمام زندگی خود به این طرح پایبند باشید و مطمئن باشید که می دانید چگونه کرم زیر چشم را به درستی بزنید. با این حال ، این تکنیک تغییراتی دارد و بسته به اینکه به چه نتیجه ای می خواهید بیشتر برسید و اینکه وظیفه خاص مراقبت شما چیست ، اعمال می شود.

 

 

طریقه زدن کرم دور چشم  برای پف چشم 

JwcyFE5Gm65c8b0FISMFHLMZs1uOovqVOUrBcFtO-content_front.jpg

در اینجا شما باید به یاد داشته باشید که کانالهای تخلیه لنفاوی از کجا عبور می کنند و اینکه لنف از گوشه داخلی به سمت شقیقه حرکت می کند. بنابراین ، باید کرم را به دور چشم بزنید: از مرکز به لبه ها. 

اشتباهات رایج هنگام استفاده از محصولات کانتور چشم

گاهی اوقات یک کرم برای پوست پلک ها می تواند تحریک کننده ادم شود. قبل از سرزنش لوازم آرایشی ، ارزش دارد که کمی روی اشتباهات کار کنید. شاید شما کار اشتباهی انجام می دهید؟

بیایید بفهمیم که چرا پف چشم در صبح دلیل بر تغییر کرم نیست. این ممکن است در مورد محصول نباشد ، اما در مورد کاربرد نادرست آن باشد. چه کارهایی اغلب اشتباه انجام می شود؟


1- کرم را روی پوست ضعیف یا تمیز نشده قرار می دهید.

2- استفاده بیش از حد .

3- کرم را خیلی شدید مالش می دهید ، پوست را تحریک می کنید.

4- کرم را خیلی نزدیک به لبه مژه قرار می دهید - اگر محصول روی غشای مخاطی قرار گرفت ، واکنش و تورم نامطلوبی وجود دارد.

5- مقدار زیادی کرم بلافاصله قبل از خواب استفاده می شود.

6- از کرم صورت در ناحیه پلک استفاده می کنید: درمان ناحیه اطراف چشم با کرم صورت کاملاً اشتباه است. ممکن است بافت آن بسیار سنگین باشد و محصول باعث پف و ادم شود. علاوه بر این ، تمام کرم های پلک از نظر چشم پزشکی آزمایش می شوند.

 

طریقه زدن کرم دور چشم برای سفتی پوست 

nPlYpGYVyQqLtYPbVUEcZthPF8RYKmTA6dCCmJnG-content_front.jpg

در این حالت استفاده درست از کرم دور چشم به شرح زیراست : با انگشت حلقه آن را با حرکات ضربه ای سبک اما شدید بزنید. از یک طرف ، این روش آسیب زا نیست ، از طرف دیگر ، گردش خون را از طریق ماساژ آرام بهبود می بخشد.

 

طریقه زدن کرم دور چشم برای مرطوب کردن دور چشم 

 

"لازم است که همه محصولات را در اطراف چشم بمالید ، با استفاده از انگشتان اشاره و وسط سه بار از گوشه داخلی به گوشه خارجی حرکت های صاف کنید. در گوشه خارجی چشم ، پخش کرم را با حرکات صاف کننده به سمت شقیقه ادامه دهید. "

 

آیا کرم دور چشم را نزدیک مژه ها بزنم

خیر  کرم دور چشم  در امتداد استخوان حلقه چشم استفاده می شود. اکنون کرمه ایی وجود دارد که می توان روی پلک نزدیک مژه ها استفاده کرد ، اما اگر روی بسته بندی آن نوشته نشده باشد ، ما فقط در امتداد در امتداد استخوان حلقه چشم استفاده می کنیم. "
اگر کرم را مستقیماً به پلک فوقانی بمالید ، ممکن است این ترکیب روی غشای مخاطی چشم قرار گیرد و عواقب نامطلوبی ایجاد کند. به روش کاربرد روی بسته بندی توجه کنید.

 

1706x1280_0xac120003_18555702151619799743.jpg

تفاوت های ظریف هنگام استفاده از کرم زیر چشم

همانطور که مشاهده می کنید استفاده از کرم دور چشم کار سختی نیست. اما نزدیکی به اندام های بینایی احتیاط و پایبندی دقیق به قوانین را پیش بینی می کند. به علاوه ، فراموش نکنید که پوست اطراف چشم بسیار نازک و آسیب پذیر است.

ما کرم را نمی مالیم ، اما ، همانطور که بود ، آن را با انگشت خود وارد می کنیم.

ابتدا سرم استفاده می شود ، سپس کردن دور چشم استفاده می شود - به این ترتیب خود را در برابر استفاده ناخواسته از مراقبت از صورت روی پوست پلک ها بیمه خواهید کرد.

"جذب کامل کرم حدود 15 دقیقه طول می کشد. اگر بعد از این زمان مازاد وجود داشته باشد ، می توان آنها را با یک دستمال پاک کرد. "

 

زمان استفاده از کرم لیفتینگ

بهترین زمان مصرف کرم لیفتینگ دور چشم ؟ این کار باید دو بار در روز انجام شود. عصر و  حداقل یک ساعت قبل از خواب برای جلوگیری از تورم صبحگاهی استفاده شود .

به طور ایده‌آل، بهترین زمان کرم ضد چروک و زمان استفاده کرم دور چشم در سن ۳۵ سالگی است و باید استفاده از کرم‌های ضد پیری  شروع شود. اما زمان مصرف صحیح کرم ضد چروک بیشتر متناسب با نوع پوست و میزان آسیب دیده‌گی آن است و نه سن و سال.

 

آیا استفاده از کرم‌های ضدپیری موثر هستند

زمان استفاده از کرم لیفتینگ

پاسخ این سوال مثبت است. اما باید در نظر داشته باشید زمان صحیح استفاده از کرم ضد چروک ، قبل از ایجاد آسیب‌های جدی و پدیدار شدن چین و چروک‌های روی پوست است. در ضمن کرم ضد چروک آرایشی نیستند.

 

زمان استفاده از کرم دور چشم 

نحوه استفاده از کرم دور چشم

 

بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم به طور ایده‌آل، در سن ۳۵ سالگی است . اما زمان مصرف صحیح این نوع کرم ها بیشتر متناسب با نوع پوست و میزان آسیب دید‌گی آن است و نه سن و سال.

پس کرم دور چشم را چه زمانی استفاده کنیم ؟در حقیقت، کرم‌های مخصوص دور چشم می‌توانند خیلی زودتر مورد استفاده قرار بگیرند، زمانی که لکه‌های سیاه دور چشم، چین و چروک‌ها و یا پف زیر چشم به عنوان نشانه‌های پیری کم‌کم شروع به پدیدار شدن می‌کنند باید بدانید هنگام استفاده و کمک گرفتن از کرم ضد چروک فرا رسیده است.

تمام نشانه‌های ذکر شده می‌توانند خیلی زود حتی در سنین ۱۸ تا ۲۰ سالگی ظاهر شوند و اگر از مواد تشکیل دهنده کرم ضد چروک باخبر نباشید ممکن است فکر کنید آن‌ها فقط نوعی مرطوب کننده پوست هستند.

 

5780802_1427245_636ceb66ccf0d.jpg

لیفتینگ لدورا    عکس قبل و بعد کرم لیفتینگ لدورا

مواد تشکیل دهنده کرم های ضد چروک چیست

بهترین زمان استفاده از کرم لیفتینگ لدورا

در زمان استفاده از کرم لیفتینگ لدورا  توصیه می‌کنیم هنگام خرید هر یک از این کرم‌ها بر روی جلد یا پشت کِرم به دنبال کلماتی مثل رتینول (نوعی ویتامین آ از نوع ویتامین‌های محلول در چربی)، اسید هیالورونیک (یک ترکیب شیمیایی آلی)، پپتید (پلیمرهای کوچکی هستند که از به هم پیوستن اسیدهای آمینه با ترتیب مشخصی و با پیوند پپتیدیتشکیل شده‌اند.)، کوآنزیمQ۱۰ (کمک آنزیم)، ویتامین‌ C، ویتامین E، ویتامین K اِستم سِل ( سلول‌های بنیادی)، اسیدگلیکولیک (ترکیب طبیعی موجود در شکر) و لاکتیک اسید باشند بگردید و در انتها اگر تمایل دارید پوست‌تان روشن‌تر هم به نظر برسد به دنبال کرمی‌ با ترکیباتی شامل لیکوریس و یا کوجیک اسید باشید.

سرم، کرم و یا ژل؟

مواد اصلی تشکیل دهنده سرم‌ها آب است و آن‌ها غلیظ‌تر هم هستند. علاوه بر این سرم‌ها خیلی سریع به پوست‌تان نفوذ می‌کنند. اگر پوست‌تان طبیعی و یا خشک است از کرم‌های مرطوب‌کننده‌ و یا سرم استفاده کنید. ژل‌ها برای پوست‌های چرب مناسب هستند.

 

کرم‌های شب در مقایسه با کرم‌های روز؟

ممکن است شما عادت به استفاده از کرم ضد چروک شب داشته باشید و تصور کنید کرم ضد چروک شب تاثیر بیشتری بر روی پوست‌تان خواهند داشت. اما لازم است بدانید پوست ما فرق بین روز و شب را احساس نمی‌کند. یک برهه زمانی ۷x ۲۴ لازم است تا پوست به ترمیم کافی خود بپردازد. در حقیقت، به دلیل ترکیبات ویژه و ضد نور خورشید در کرم ضد چروک روز ، استفاده از کرم‌های روز فواید بیشتری برای پوست‌تان خواهد داشت.

 

پس چرا اغلب متخصصین توصیه می‌کنند شب‌ها از کرم‌ استفاده کنیم؟ 

کرم لیفتینگ لدورا روزی چند بار استفاده کنیم و  کرم لیفت را شب بزنیم یا روز

برای اثربخشی مفید و موثر یک کرم، حداقل چهار ساعت زمان لازم است تا کرم تاثیر مثبت خود را بر روی پوست بگذارد. از این جهت یک کرم شب می‌تواند گزینه مناسب‌تری باشد. بنابراین لازم نیست آماده‌سازی گاه زمان‌بر استفاده از کرم‌های روز و یا حاوی رتینول وقت زیادی از شما بگیرد.

 

آیا به غیر از کرم‌های روز یا شب به تقویت کننده‌های بیشتری هم نیاز دارید؟

نیاز نیست بیش از این هزینه کنید و پول بیشتری خرج کنید. در حقیقت مواد تشکیل دهنده بسیاری از کرم‌های گران‌قیمت تنها متشکل از مرطوب‌کننده‌ها و رایحه و بوی خوش است. می‌توانید از پزشک متخصص خود بخواهید کرم مناسب با پوست شما را معرفی کند و بعد خودتان آن را با یک مرطوب کننده خوب، ترکیب کنید و قبل از خواب بعد از تمیز کردن پوست صورت از آرایش، آن را روی صورت‌ و گردن‌تان به آرامی و با حرکت دایره‌وار ماساژ دهید.

 

کاربران نظرات جالبی در جواب به سوال "چگونه می توان آثار خستگی را در صورت خود از بین برد" گذاشته اند در صورت داشتن تجربه در این مورد در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.اگر می خواهید پوستی صاف داشته باشید مقاله چگونه در عرض یک هفته پوست درخشانی داشته باشیم را بخوانید.

نظرات

۱۴۰۰/۴/۲۲در بزرگسالی ، ما متوجه می شویم که فرایندهای بیولوژیکی در حال تغییر در پوست هستند و اسید هیالورونیک در طی سالها در مقادیر کمتری تولید می شود. بنابراین ، یک محصول غنی شده با اسید هیالورونیک به جبران علائم پیری کمک می کند. این ماده فعال ، به طور طبیعی توسط بدن تولید می شود ، توانایی جذب مقدار زیادی آب و حفظ رطوبت خوب در لایه های بالایی پوست را دارد. که به اشکال مختلف استفاده می شود ، باعث تولید طبیعی اسید هیالورونیک می شود. بنابراین ، محصولات ضد چروک که حاوی اشکال مختلف اسید هیالورونیک هستند ، با موفقیت خشکی پوست و چین و چروک را از بین می برند و همچنین باعث بازسازی پوست می شوند.

۱۴۰۰/۴/۲۲شما می توانید یک محصول اسید هیالورونیک را به شکل کرم روز ، کرم شب یا سرم انتخاب کنید. برای صاف کردن چهره ، یک کرم روز مرطوب با بافت اگر پوست خشک دارید یا یک کرم بدون چربی اگر پوستی ترکیبی تا چرب دارید برای شما مناسب است. مهم است که یک کرم با کیفیت با ترکیب دقیق انتخاب شده انتخاب کنید.اسید هیالورونیک فقط با استفاده منظم روزانه به پوست کمک می کند. کرم ضد پیری با اسید هیالورونیک به کاهش قابل توجه خطوط بیان در پیشانی کمک می کند. این باعث صاف شدن پوست و پر کردن خطوط بیان در این ناحیه از صورت می شود که به ویژه در معرض دید و از علائم پیری است.

۱۴۰۰/۴/۲۲مراقبت از پوست صورت در سه مرحله با تمیز کردن صورت با مایسل واتر آزمایش شده برای پوست های حساس ، درمان زیبایی خود را آغاز کنید . پوست خود را به آرامی با پد پنبه ای پاک کنید تا بقایای جمع شده در طول شب از بین برود. پوست تمیز ، تازه ، آماده برای استفاده از محصولات مراقبت می شود. برای به حداکثر رساندن رطوبت پوست و صاف شدن چین و چروک ها، یک سرم با اسید هیالورونیک استفاده کنید ، آن ه بلافاصله پوست را صاف و سفت می کند. محصول سریع جذب می شود ، بنابراین می توانید کرم روز را بدون اتلاف وقت انتظار بلافاصله استفاده کنید. برای یک کرم روز برای مراقبت جامع: صاف کردن پوست ، سفت کردن و درخشش آن - یک کرم روز بازسازی را انتخاب کنید . این یک درمان جامع و جوان پسند با پرداختن به سه علامت اصلی پیری است: چین و چروک ، از دست دادن استحکام و از بین رفتن درخشندگی. تقویت واقعی و نشاط برای کل روز!

۱۴۰۰/۴/۲۲مشاوره برای چهره ای درخشان توصیه می شود برای صاف نگه داشتن پوست خود در طول روز پس از استفاده از کرم روز از پرایمر یا پایه آرایش استفاده کنید. این اولین مرحله از آرایش ضد پیری است: ابتدا باید چین و چروک های عمیق و ریز پر شده و بافت پوست یکنواخت شود. سپس برای صورت درخشان کمی رژگونه به استخوان گونه خود بمالید!

۱۴۰۰/۴/۲۲چگونه می توان آثار خستگی را در صورت خود از بین برد ؟ برای بیدار کردن پوست آبهای گل به دلیل خواص مفیدشان شناخته شده اند: گلاب پوست را نرم و ملایم می کند. آب گل آفتاب گردان تسکین دهنده است. آب بابونه پوست را با تانن با خاصیت قابض غنی می کند.

۱۴۰۰/۴/۲۲ برای شاداب ، محکم و صاف نگه داشتن صورت خود ، روزانه 3 مرحله را دنبال کنید: پاک کننده ، مرطوب کننده و صاف کننده. همچنین می توانید نکات ما را در مورد برگشتن صدا و انرژی بدن مفید بدانید. مراسم جدید صبحگاهی که متناسب با سلیقه شما باشد! روش پاکسازی اولین قدم برای چگونگی رفع خستگی از صورت پاک سازی آن است . شستشو با کرم یا کف تمیز کننده برای پوست های حساس . سپس صورت خود را با آب روان بشویید. تعادل پوست برقرار می شود ، صورت درخشان ، تازه و تمیز می شود. کرم پاک کننده صورت PH فیزیولوژیک و فرمول بدون الکل ایده آل برای پوست. بافت ظریف و خامه ای را ماساژ دهید و سپس بشویید. پوست از مراقبت های ملایم ، تمیز کردن عمیق ، سموم خلاص می شود ، خسته به نظر می رسد. مرطوب کنندگی و بازیابی پوست قبل از استفاده از محصولات مراقبت از پوست ، صورت خسته خود را با اسپری مرطوب کننده دوباره تن کنید. این یک روش عالی برای بیدار شدن ، آبرسانی و آماده شدن برای مراقبت های بیشتر است. چشمان خود را ببندید و اسپری را روی پوست صورت و گردن که قبلا تمیز شده است اسپری کنید ، بطری را در فاصله 15 سانتی متری نگه دارید. برای جذب مطلوب محصول به آرامی ماساژ دهید. پوست بلافاصله بیدار شده و با رطوبت و انرژی شاداب می شود.

۱۴۰۰/۴/۲۲ چگونه می توان آثار خستگی را در صورت خود از بین برد ؟ كدام یك از ما حداقل بعضی اوقات با صورت مچاله شده و نشانه های بالش روی گونه اش بیدار نشده است؟ همه ما آرزو می کنیم محصولی باشد که صبح ، جادو کند ، پوست را آنقدر صاف کند که از انعکاس خود در آینه لذت ببریم. ژل صاف کننده برای بیدار کردن پوست قبل از استفاده از کرم روز یا جداگانه استفاده می شود. مناسب برای پوستهای معمولی تا مختلط . به آرامی روی پوست صاف بگذارید و خستگی را برطرف کنید. با استفاده از نوک انگشتان ، ژل را به آرامی از مرکز صورت تا لبه ها ماساژ دهید. پوست صاف ، صاف و مرطوب است. مشاوره برای چهره ای درخشان توصیه می شود برای صاف نگه داشتن پوست خود در طول روز پس از استفاده از کرم روز از پرایمر یا پایه آرایش استفاده کنید. این اولین مرحله از آرایش ضد پیری است: ابتدا باید چین و چروک های عمیق و ریز پر شده و بافت پوست یکنواخت شود. سپس برای صورت درخشان کمی رژگونه به استخوان گونه خود بمالید!

۱۴۰۰/۴/۲۲درمانی برای رفع خستگی و بیدار شدن بدن آداب و رسوم ساده صبحگاهی که مکمل کارهای روزمره شما است می تواند به شما کمک کند تا روز را به خوبی شروع کنید. بدون اینکه از رختخواب بلند شوید ، چند حرکت کششی انجام دهید تا نشاط بدن در هنگام بیدار شدن دوباره برقرار شود. حرکات کششی جریان خون در عضلات و گردش خون لنفاوی را تحریک می کند. آنها همچنین باعث شل شدن عضلات ، بهبود تناسب اندام و گردش انرژی در بدن می شوند. این روش کمک می کند تا بدن به آرامی تن دهید ، به آن انعطاف دهید و آن را برای حالت عمودی آماده کنید.

۱۴۰۰/۴/۲۲درمانی برای رفع خستگی و بیدار شدن بدن مراسم صبحگاهی دیگر برای بیدار کردن انرژی: تنفس عمیق. این در مورد تنفس طبیعی قفسه سینه نیست ، بلکه تنفس شکمی است. این ورزش تنفسی ساده با کاهش سطح استرس ، کمک به مدیریت احساسات و بهبود هضم ، تأثیر مفیدی بر بدن می گذارد. تنفس عمیق در صبح نقش بسیار مهمی دارد: از بدن سم زدایی می کند و نشاط را افزایش می دهد! ورزش ریه ، تنفس عمیق شکمی قبل از بلند شدن از رختخواب ، لبه تخت بنشینید و پنج نفس عمیق بکشید. ستون فقرات را صاف کرده و دست خود را روی شکم خود قرار دهید تا حرکت آن را احساس کنید. از طریق بینی خود نفس عمیق بکشید ، تا پنج بشمارید ، نفس خود را به مدت دو ثانیه نگه دارید و سپس هوا را به آرامی از طریق دهان بیرون دهید. دراز بکشین و بدن رو ریلکس کنید. یه دستتون رو بذارین روی سینه و یه دستتون رو بذارین روی شکم ۳ ثانیه از طریق بینی نفس بکشین و سعی کنین موقع نفس کشیدن شکم رو بدین بیرون! تجسم کنین که هوا میره تو شکم مثل بادکنک! لب ها رو مثل حالت سوت زدن غنچه کنین، دستتون رو آروم روی شکم فشار بدین و هوا رو با دهان فوت کنین بیرون! این مراحل رو چند بار تکرار کنین!

۱۴۰۰/۴/۲۲چگونه می توان آثار خستگی را در صورت خود از بین برد در هر زمان ، حتی در تعطیلات آخر هفته و در تعطیلات ، رعایت یک چرخه خواب و بیداری بسیار مهم است. هنگامی که بیدار می شوید و به طور همزمان می خوابید ، این چرخه را هماهنگ می کنید ، که یک خواب کامل و ترمیمی را تضمین می کند. توصیه می شود چرخه ها و فازهای خواب خود را محاسبه کنید و در پایان چرخه خود بیدار شوید تا هنگام بیدار شدن احساس بهتری داشته باشید. برای اینکه بدن کاملاً بیدار شود ، پس از بیدار شدن از خواب ، لازم است کمبود مایعات را دوباره پر کنید. به عنوان مثال ، چای سبز که سرشار از آنتی اکسیدان است ، برای این کار مناسب است. سرانجام ، آخرین مراسم صبحگاهی صبحانه است. غذایی که هنگام صبحانه خورده می شود بهتر است توسط بدن در طول روز پردازش شود ، بنابراین این وعده غذایی باید غنی ترین باشد. میوه های تازه ، غلات و فیبر یک پایه عالی برای صبحانه است. یک لیوان آب میوه ، قهوه سیاه و بهتر که چای سفید یا سبز بنوشید. در هنگام صبحانه ، ما ذخیره انرژی را انجام می دهیم که تا ناهار در خدمت ما خواهد بود.

۱۴۰۰/۴/۲۲چگونه می توان آثار خستگی را در پاها از بین برد روش های درمانی برای بازگرداندن تن به پاها برای تن دادن به پاها و بهبود گردش خون ، بعد از دوش گرفتن آب خنک روی پاها بریزید که باعث تحریک سیستم وریدی و گردش خون می شود. آیین مناسبی برای زنان با پاهای سنگین! دومین مراسم صبحگاهی که به حفظ سبکی پاها در طول روز کمک می کند ، ماساژ است . برای تحریک گردش خون بعد از دوش صبح ، پاهای خود را با یک مرطوب کننده به سمت بالا ماساژ دهید. این آیین گردش خون را تسهیل می کند و همزمان پوست را مرطوب می کند. این ماساژ مقوی برای دست ها نیز مفید است.

۱۴۰۰/۱۰/۱۱کرم ضد پیری: در چه سنی استفاده شود؟ از چه زمانی استفاده از کرم ضد پیری را شروع کنیم؟ زمان استفاده از کرم لیفتینگ لدورا ....... لازم است که نیازهای پوست خود را به خوبی درک کنید تا مناسب ترین و موثرترین کرم ضد پیری را برای آن انتخاب کنید . سن بیولوژیکی بهترین معیار برای انتخاب مراقبت های ضد پیری نیست. در واقع، 2 زن هم سن، با "ذخایر" جوانی متفاوت و زندگی های متفاوت، نیازهای متفاوتی خواهند داشت. بهترین گزینه این است که به نیازهای پوست خود گوش دهید یا از یک متخصص بخواهید که در انتخاب محصول مناسب ضد پیری به شما کمک کند. از لحظه ای که متوجه علائم پیری پوست شدید ، مانند چین و چروک، لک، عدم عملکرد بازسازی پوست، یا خشکی پوستتان، می توانید شروع به انتخاب درمان ویژه ای کنید که مثلاً حاوی سرامیدها یا پروویتامین ها باشد.

۱۴۰۰/۱۰/۱۱چگونه از کرم ضد پیری استفاده کنم؟ بهترین زمان استفاده از کرم لیفتینگ لدورا .....طریقه مصرف کرم لیفتینگ ماساژوردار .............. کرم ضد پیری هر روز صبح و عصر به مدت حداقل 2 ماه استفاده می شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. با گذشت زمان، بازسازی طبیعی پوست کند می شود و لایه شاخی (لایه بالایی اپیدرم) ضخیم می شود، بنابراین توصیه می شود قبل از استفاده از کرم ضد پیری، هفته ای یک بار لایه برداری یا اسکراب کنید . هنگام استفاده از کرم، ماساژ صورت برای تحریک پوست ایده آل است. ماساژ علاوه بر بازگرداندن خاصیت ارتجاعی ، می‌تواند میکروسیرکولاسیون را در پوست نیز تحریک کند: این باعث می‌شود پوست شما شاداب شود و رنگ تازه‌ای به خود بگیرد.

۱۴۰۰/۱۰/۱۱کرم، مراقبت از چشم یا سرم ضد پیری کدام را انتخاب کنیم؟ کرم ضد پیری یک درمان واقعاً روزانه است که در صبح و عصر استفاده می شود. می توان در مورد دو نوع کرم صحبت کرد: کرم روز که باعث آرامش و از بین بردن لکه ها می شود و کرم شب برای بازسازی پوست و دفع سموم از آن. در روزهای تابستان، کرم ضد پیری با SPF 20 را برای استفاده روزانه انتخاب کنید .

۱۴۰۰/۱۰/۱۱برای مراقبت از ناحیه دور چشم ، همیشه محصولاتی با فرمول های خاص انتخاب کنید: یعنی ،بدون عطر ، متعادل، سرشار از مواد ویژه که حاوی مواد مناسب برای این ناحیه حساس است.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷زمان استفاده از کرم لیفتینگ ............ هر کرمی می تواند ضد پیری باشد اگر کم می‌خوابید، سیگار می‌کشید، بد غذا می‌خورید و با ریتم استرس دائمی زندگی می‌کنید، دیر یا زود پوستتان مشکل پیدا می‌کند. با وجود این واقعیت که تا سن 25-27 سالگی با این سبک زندگی جوان و شاداب به نظر می رسید، مطمئناً به پیشگیری از پیری نیاز خواهید داشت. و در اینجا برای به تعویق انداختن پیری زودرس نیازی به خرید کرم ضد پیری ندارید ! برای هزینه کردن برای یک برند مد لوازم آرایشی ضد پیری عجله نکنید. بسیاری از ماسک‌ها، گوماژها، سرم‌ها و لایه‌بردارهای حرفه‌ای وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا ذخایر پروتئین‌های ساختاری: کلاژن و الاستین را دوباره پر کنید و روند پیری پوست را کاهش دهید. در عین حال، علامت ضد پیری ممکن است به طور کامل در بسته بندی آنها وجود نداشته باشد. اگر کرم مشکل شما را حل می کند و نتیجه آن برای شما مناسب است، پس این دارو برای شما مناسب است و قطعا می توان آن را ضد پیری نامید، صرف نظر از اینکه در نام آن "ضد پیری" وجود دارد یا خیر. متأسفانه، به همین دلیل، هیچ چیز مانع تولید کننده نمی شود که روی یک مرطوب کننده معمولی «ضد پیری» بنویسد و با آرامش شاهد رشد فروش محصولاتش باشد.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷کرم لیفتینگ لدورا برای چه سنی مناسب است ........ زمان استفاده از کرم دور چشم لدورا ...................البته، همه چیز بسیار فردی است. همه ما ژنتیک متفاوتی داریم و سن ما متفاوت است. اما در سن 45 سالگی منطقی نیست که فقط از یک کرم ضد پیری استفاده کنید، اما در عین حال دائماً از رفتن به یک آرایشگر برای یک روش جدی ضد پیری خودداری کنید. اگر چین و چروک های عمیق متعددی دارید، خاصیت ارتجاعی پوست خود را از دست داده اید، و پتوز گرانشی قبلاً بیضی صورت را به سمت پایین کشیده است، پس تنها اتکا به کرم ضد پیری حداقل کوته بینانه و عجیب است.در اینجا به محلول های آرایشی حرفه ای نیاز است و کرم به تنهایی کمکی نخواهد کرد. اما، خوشبختانه، اگر تا این سن از صورت خود "حمایت" کرده اید، لوازم آرایشی ضد پیری می تواند نتیجه ای را که از یک متخصص زیبایی با تجربه به دست آورده اید، کاملاً برطرف کرده و طولانی تر کند. مخصوصاً برای پوست‌های پیر و آسیب‌دیده، کرم‌های ضد پیری با عصاره سنتلا آسیاتیکا، دارای فاکتورهای رشد، پپتیدها، سوکسینیک و اسید لاکتیک توصیه می‌شوند . آنها به بازگرداندن گردش خون، کاهش پف، شروع مجدد سنتز کلاژن، کاهش استرس در سطح سلولی، بازیابی عملکردهای سد پوست کمک می کنند. در هر صورت، منطقی است که برای خرید لوازم آرایشی ضد پیری در سن 30 سالگی (یا در 25 سالگی، اگر شرایط آب و هوایی و محیطی اطراف شما چیزهای زیادی باقی می ماند) برنامه ریزی کنید. به یاد داشته باشید، هر چه زودتر شروع به حفظ وضعیت پوستی سالم کنید، بعداً پیروز شدن در نبرد برای جوانی آسان‌تر خواهد بود.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷کرم ضد پیری موثر نمی تواند ارگانیک باشد مد برای فلسفه "ارگانیک بهتر، موثرتر و ایمن تر است" شرایط مساعدی را برای بازاریابان ایجاد کرده است که تصمیم گرفته اند از روند محصولات ضد پیری و لوازم آرایشی طبیعی عبور کنند. نکته خنده دار این است که در ابتدا نمایندگان مارک های بازار انبوه علامت "ضد پیری ارگانیک" را روی تیوب های خود قرار دادند. گاهی اوقات حتی در بازار حرفه ای می توانید شیشه ای با "ضد پیری 100٪ طبیعی" را پیدا کنید. اما لوازم آرایشی ارگانیک با درمان های واقعی ضد پیری قابل مقایسه نیستند. علیرغم این واقعیت که تولیدکنندگان ارگانیک صادق (مطمئناً وجود دارند) توجه زیادی به اطمینان از سازگاری مواد اولیه آنها برای محصولات آینده با حداکثر محتوای فعال دارند، آنها در اثربخشی با محصولات ضد پیری واقعی رقابت می کنند (به عنوان مثال، با افزودن پپتیدها) آنها به سختی می توانند. بیایید به مسائل به درستی نگاه کنیم. لوازم آرایشی کاملا طبیعی می تواند از دست دادن رطوبت ترانس اپیدرمی را کاهش دهد، عملکردهای محافظتی پوست را کاملاً افزایش می دهد، اما، متأسفانه، نمی تواند تغییرات جدی مرتبط با افزایش سن را اصلاح کند، روند پیری را کاهش دهد و از شر چین و چروک های عمیق خلاص شود. حتی اگر در مورد مرطوب کننده ساده پوست صحبت کنیم، باز هم کرم حاوی هیالورونیک اسید ترجیح داده می شود. و همانطور که می دانید در ترکیب لوازم آرایشی هیالورونیک اسید به صورت ارگانیک وجود ندارد.

۱۴۰۱/۱۰/۲۹آموزش زدن کرم ضد چروک در عکس مقاله نشان داده شده است

در ادامه بخوانید...

چند ترفند ساده برای تشخیص ته رنگ پوست شما

در


سوالات مختلفی در دنیای مد و زیبایی وجود دارد که پاسخ آن‌ها منوط به ته رنگ پوست شما است. این که چه رنگ لباسی بپوشید، چه نوع جواهراتی استفاده کنید، موهایتان را چه رنگی رنگ کنید، چه رنگی را برای آرایش صورت به کار ببرید و یا با چه رژ لبی لب‌های خود را آرایش کنید، همه و همه با ته رنگ پوست شما ارتباط تنگاتنگی دارند و تا زمانی که ته رنگ پوست خود را نشناخته باشید قطعا نمی‌توانید پاسخ مناسبی برای این پرسش‌های مهم پیدا کنید و راه را به خطا بروید. علت این که رنگ لباس خاصی به شما نمی‌آید و یا با زدن رژ لب خاصی رنگ پریده و مات به نظر می‌رسید ریشه در این ته رنگ کذایی دارد. روش‌های مختلفی برای تشخیص ته رنگ پوست وجود دارد که در این مقاله به چهار مورد از معتبرترین آن‌ها اشاره خواهیم نمود.

ته رنگ پوست شما در واقع مستقل از تیرگی و روشنی پوست است و فرقی نمی‌کند پوست شما روشن، متوسط یا تیره باشد، ته رنگ به رنگ پایه پوست مربوط می‌شود و می‌تواند سرد، گرم و یا خنثی باشد. تشخیص ته رنگ پوست چندان ساده نیست و با یک نگاه نمی‌توان آن را مشاهده کرد پس اگر تاکنون نتوانسته‌اید با آزمون‌های مختلف این تشخیص را انجام دهید و یا به نتایج ضدونقیضی رسیده‌اید نگران نباشید، حتی حرفه‌ای‌ها هم ممکن است در این مورد خطا کنند. در هر صورت اگر می‌خواهید بهترین رنگ‌ها را برای لباس‌های خود انتخاب کنید و آرایش صورت خود را به بهترین شکل انجام دهید لازم است که ته رنگ پوست خود را بشناسید. ( سیارک)

پوست خود را با لباس سفید تست کنید

برای انجام این تست لازم است ابتدا آماده شوید. صورت خود را کامل پاک کنید تا هیچ آرایش و کرمی که نتیجه مشاهده را تغییر می‌دهد روی آن وجود نداشته باشد. سپس موهای خود را از پشت محکم ببندید و دم اسبی کنید. با این کار تاثیری را که رنگ موی روی چهره شما دارید حذف می‌کنید و خطای ناشی از آن را به صفر می‌رسانید. حال یک بلوز کاملا سفید خالص و یک بلوز به رنگ شیری روشن بردارید و هر دو را همزمان کنار صورت خود بگیرید. اگر با سفید خالص بهتر و زیباتر به نظر می‌رسید و پوست صورتتان رنگ دلپذیرتری دارد پوست شما گرم است ولی اگر با سفید خالص بیرنگ و مرده به نظر می‌رسید و پوستتان در کنار رنگ شیری خوشرنگ‌تر است احتمالا پوست شما سرد است. اما اگر در هردو رنگ احساس زیبایی دارید پوست شما خنثی است. البته این آزمایش نتیجه قطعی و صددرصدی به شما نمی‌دهد و بهتر است آزمایش‌های بعدی را هم برای گرفتن نتیجه دقیق‌تر امتحان کنید.

به واکنش پوست مقابل تابش خورشید توجه کنید

افراد به طور کلی دو دسته هستند، کسانی که پوستشان مقابل تابش نور خورشید برنزه و تیره‌تر می‌شود و کسانی که به ندرت برنزه می‌شوند و فقط آفتاب سوختگی و قرمزی از تابش خورشید عایدشان می‌شود. بیشتر کسانی که با تابش خورشید برنزه می‌شوند پوست گرمی دارند اما اگر بیشتر مستعد آفتاب سوختگی باشید به احتمال زیاد پوست سردی دارید. البته اگر نمی‌توانید پاسخ قطعی به این سوال بدهید احتمالا پوست شما خنثی است و یا این که باید یک آزمایش دیگر انجام دهید تا به نتیجه قطعی برسید.

برای شناخت ته رنگ پوست از جواهرات کمک بگیرید

طلا یا نقره؟ کدام یک بیشتر شما را به سوی خود جذب می‌کند؟ اگر همیشه طلا و جواهرات زرد رنگ روی پوست شما زیباتر به نظر می‌رسند پس به احتمال زیاد پوست شما ته رنگ گرمی دارد. اما اگر نقره و جواهرات با رنگ نقره‌ای و سفید روی پوست شما درخشش بیشتری دارد پوست شما سرد است. اگر حس می‌کنید هم طلا و هم نقره هردو جلوه خوبی روی پوستتان دارند پس به احتمال زیاد پوست شما خنثی است.

به رگ‌های مچ دست خود توجه کنید

یکی از قدیمی‌ترین و سریع‌ترین روش‌های تشخیص ته رنگ پوست مشاهده رگ‌های روی مچ دست است. این رگ‌ها بیرونی‌ترین رگ‌های بدن و کاملا نزدیک به سطح خارجی پوست هستند در نتیجه بهترین معیار برای تشخیص ته رنگ پوست به شمار می‌روند. برای انجام این آزمایش در نور طبیعی به قسمت داخلی مچ دست خود نگاه کنید. رگ‌های این قسمت چه رنگ‌هایی دارند؟ اگر رنگ رگ‌های شما مایل به سبز و زرد است احتمالا پوست شما ته رنگ گرم دارد اما اگر رنگ‌های مشاهده شده مایل به آبی هستند و حتی رگه‌های بنفش و قرمز مشاهده می‌کنید پس پوست شما سرد است. اگر این تشخیص ساده نیست و هر دو رنگ در کنار هم مشاهده شوند به احتمال زیاد پوست شما خنثی است.

کدام رنگ برای کدام ته رنگ؟

پس از انجام این چهار آزمایش اگر در سه مورد یا چهار مورد به نتیجه یکسانی رسیدید شما موفق شده‌اید ته رنگ پوست خود را بشناسید. مثلا اگر در آزمایش رنگ سفید متوجه شدید که پوستتان سرد است، دریافتید که پوستتان مقابل آفتاب برنزه نمی‌شود، رنگ‌های آبی و بنفش را روی رگ‌های خود مشاهده کردید اما طلای زرد بیشتر به پوستتان می‌آید پس با احتمال فراوان پوست شما ته رنگ سردی دارد. این نتیجه می‌تواند بسیاری از پرسش‌های شما را در زمینه مد و زیبایی پاسخ دهد. مثلا از این به بعد می‌دانید که رنگ‌های سرد و ملایم مثل آبی آسمانی و صورتی بیشتر به شما می‌آید در حالی که رنگ‌های گرم تیره یا متوسط برای رنگ موی شما مناسب‌تر است چون سردی چهره را متعادل‌تر می‌کند.
برای رنگ آرایش هم می‌توانید با در نظر گرفتن تیرگی و روشنی پوست خود تصمیم بگیرید مثلا اگر پوست روشن دارید طیف‌های عاجی و بژ خیلی روشن را برای کرم پودر خود امتحان کنید و سایه‌های ملایم صورتی یا خنثی را به کار ببرید. البته فراموش نکنید که ته رنگ پوست تنها یک معیار برای تشخیص ساده‌تر است که به شما در انتخاب کمک می‌کند و نمی‌تواند باعث محدودیت انتخاب‌های شما شود چون در دنیای مد محدودیتی وجود ندارد. همیشه جایی را برای آزمون و خطا باقی بگذارید و بدانید که گاهی بهترین‌ها را در میان غیرمنتظره‌ترین‌ها می‌توان یافت.منبع:byrdie

نظرات

در ادامه بخوانید...

جلوگیری از پیری زودرس صورت با 13 تمرین

در
جلوگیری از پیری زودرس صورت
ژیمناستیک صورت (چهره سازی) توسط جراح پلاستیک آلمانی رینولد بنز ایجاد شد. این یک آموزش موثر برای جلوگیری از پیری زودرس صورت است که شما می توانید با انجام آن باعث سفت شدن عضلات صورت و کاهش چین و چروک شوید.
 
13 تمرین از موثرترین تمرینات ژیمناستیک صورت برای جلوگیری از پیری زودرس صورت، که به لطف آن پوست صاف و الاستیک می شود، چین و چروک های چهره ای بهبود می یابند را برای شما کاربران عزیز انتخاب کرده ایم. 
قبل از انجام تمرینات، دست های خود را کاملا شسته و چهره خود را از آرایش پاک کنید.
به دقت نگاه کنید به تغییرات صورت، ظاهر (یا تشدید) چین و چروک و چین و چروک در طول ورزش. قسمت هایی که در آن چین های چین و چروک شکل می گیرند، انگشتان دست خود را برای جلوگیری از تشکیل چین و چروک در این محل فشار دهید.
در طول تمرین، تنها گروه عضلاتی که به آن عمل می شود باید درگیر شود. اگر عضلات دیگر درگیر شوند،حرکت اشتباه است.
پس ازانجام مجموعه ی تمرینات، صورت را با آب سرد شستشو دهید و یک سرم یا کرم به پوست صورت بمالید.
ژیمناستیک صورت را به طور منظم انجام دهید، زمان تمرینات 10-15 دقیقه در روز، 5 روز در هفته است. برای حفظ اثر، کافی است که ژیمناستیک 2-3 بار در هفته انجام شود.
 

1. ژیمناستیک صورت برای از بین بردن چین و چروک  پنجه کلاغی دور چشم

جلوگیری از پیری زودرس صورت
انگشتان خود را در گوشه های بیرونی چشم قرار دهید و چشم ها را ببندید . انگشتان به طور خودکار به مرکز کشیده می شود. با حرکت عضلات تداخل نداشته باشد .
این حرکت را برای 6 ثانیه نگه دارید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

2. ژیمناستیک صورت برای جلوگیری از کاهش افتادگی پلک بالا

جلوگیری از پیری زودرس صورت
چشمان خود را تا آنجا که ممکن است باز کنید. مراقب باشید که پیشانی خود را چروک نکنید .
این موقعیت را برای 6 ثانیه نگه دارید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.

3. ژیمناستیک صورت برای از بین بردن چین و چروک بر روی بینی

جلوگیری از پیری زودرس صورت
ابروها را به حالت اخم کردن به مرکز و وسط بین دو ابرو بکشید. برای جلوگیری از ظاهر شدن چروک ، انگشتان دست خود را روی پوست بالای ابرو فشار دهید . با انگشتان دست خود پوست را نگه دارید تا چروک نشود.
این حرکت را برای 6 ثانیه نگه دارید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.

4. ژیمناستیک صورت برای داشتن پیشانی زیبا

جلوگیری از پیری زودرس صورت
تصویر چپ نشان می دهد که اثر عضله، زمانی که شما آن را بدون کمک انگشتان انجام می دهید چین و چروک بر روی پیشانی پیدا می شود. برای جلوگیری از چین و چروک، انگشتان دست را بدون نوک انگشت، بالای ابرو قرار دهید. در همان حال سعی کنید ابروها را بالا ببرید، مثل اینکه مایل به غلبه بر مقاومت دستها باشید.
مهم : در این جنبش دست باید "برنده" شود. اجازه ندهید ابروهای شما افزایش یابد در غیر این صورت، اثر تمرین دقیقا مخالف است. ماهیچه ها را محکم کنید، شمارش کنید تا 6، سپس آنها را آرام شل کنید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

5.ژیمناستیک صورت برای جوان سازی گونه و کاهش چروک در گوشه های دهان

جلوگیری از پیری زودرس صورت
گوشه های دهان خود را بالا بکشید تا لبخند بزنید. 6 ثانیه نگه دارید، سپس ماهیچه های خود را شل کنید . برای جلوگیری از چین و چروک، انگشتان دست خود را روی لبه بیرونی چشم قرار دهید و با انگشتان دست خود را به آرامی روی صورت خود قرار دهید.
تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

6. ژیمناستیک صورت برای عضلات حلقوی دهان و دور لب ها

جلوگیری از پیری زودرس صورت
لب خود را محکم روی هم فشار دهید. برای جلوگیری از چین و چروک، نک انگشتان وسط را در گوشه های دهان قرار دهید و لب ها را به دو طرف بکشید .
برای 6 ثانیه در این وضعیت  بمانید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

7. ژیمناستیک صورت برای تقویت چانه و گردن

جلوگیری از پیری زودرس صورت
عضله گردن را تکان دهید. برای انجام این کار، پایین لب پایینی را بکشید . اگر همه چیز را درست انجام دهید، گردن باید تحت فشار قرار گیرند و به وضوح مشخص شود.
6 ثانیه این حرکت در بالاترین موقعیت فشار قرار دهید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

8.ژیمناستیک صورت برای جلوگیری از بوجود آمدن غبغب

جلوگیری از پیری زودرس صورت
مشت را زیر چانه قرار دهید. محل پنجه مشت در زیر استخوان چانه  - که در آن آغاز می شود چانه دوم، نه بر روی لبه. در حال حاضر فک پایین را از طریق مقاومت کم کنید، به آرامی دهان را باز کنید.
قوی ترین وضعیت را برای 6 ثانیه نگه دارید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

9. ژیمناستیک صورت برای تقویت عضلات گردن

جلوگیری از پیری زودرس صورت
شانه های خود را صاف کنید، پشت خود را صاف نگه دارید. سر را مانند تصویر به عقب بکشید، شما احساس می کنید که چطور پوست از چانه تا گودی گردن کشیده می شود. 
عضلات گردن و چانه را به مدت 10 ثانیه صاف کنید. انجام 3 مرتبه.
 
 

10. ژیمناستیک صورت برای کاهش چروک پنجه کلاغی

جلوگیری از پیری زودرس صورت
ماساژ با انگشتان دست هر دو قسمت ناحیه ای از ناحیه سر و صورت را به مدت 1-2 دقیقه با دست انجام دهید. این ماساژ باید عضلات را کاملا آرام کند.
6 ثانیه ماساژ و  تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

11. ژیمناستیک صورت برای جلوگیری از چین و چروک های ابرو

جلوگیری از پیری زودرس صورت
سه انگشتمانند تصویر به یکدیگر فشار دهید. آنها راروی پیشانی در هر دو طرف چروک های عمودی قرار دهید. انگشتان باید در بالای ابرو قرار داشته باشند. کشش پوست به سمت راست و چپ و فشار دادن انگشتان، سعی کنید ابروها را حرکت دهید و این موقعیت را حفظ کنید .
برای 6 ثانیه وضعیت حرکت را نگه دارید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

12.ژیمناستیک صورت  برای تقویت پلک های بالا

جلوگیری از پیری زودرس صورت
چشمان خود را بسته و محکم پلک خود رافشار دهید. شما باید احساس کنید که پلک های شما سنگین و به هم گیر کرده اند .
این وضعیت را برای 6 ثانیه نگه دارید. تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.
 

13.ژیمناستیک صورت برای بالا بردن گوشه های دهان و لب

جلوگیری از پیری زودرس صورت
لب ها را ببندید و لب  های بالا و پایین را بین دندان ها فشار دهید . 
این وضعیت برای 6 ثانیه نگه دارید. استراحت کنید تمرین را 5 تا 20 بار تکرار کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 اسرار صنعت زیبایی

در
همه ما کمی حسادت می کنیم که چگونه افراد مشهور، علی رغم سن و اشتغال دائمی جوان تر به نظر می رسند ، پوست زیبایی دارند و البته، ما می دانیم که بدون کمک منظم بهترین متخصصین پوست و مراقبت از پوست، آنها کامل نیستند.
 
اما اساس مراقبت موثر قوانینی ساده دارد که برای همه قابل دسترس هستند. بیایید آنها را با هم مرور کنیم!
 

1. کرم های ضد آفتاب را نادیده نگیرید

بدون استفاده منظم از کرم های ضد آفتاب، پوست زیبا و سالم نمی تواند به دست آید: ستاره های هالیوودی هر روز از کرم های ضد آفتاب استفاده می کنند. اگر این قانون را نادیده بگیرید، هر گونه تلاش دیگری هدر خواهد رفت.مامی مک دونالد ، یک آرایشگر که با مدونا کار می کرد ، می گوید:. باید تبدیل به یکی از عادت های شما شود. و یکی از توصیه های دکتر متخصص طب سنتی دکتر Lancer استفاده از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF-30 عامل محافظت شماست. و سعی کنید در طول روز ضد آفتاب را بروز رسانی کنید.
 

2. خشک شدن پوست با کرم های ضد آکنه

ترکیب بسیاری از کرم های ضد آکنه شامل بنزوئیل پراکسید هیدروژن است که به شدت پوست را خشک ، التهاب دار و تولید چربی را کاهش می دهد.دکتر هارولد لانسر توصیه می کند که خشک کردن پوست خود را متوقف کنید و تمرکز خود را روی اسید سالیسیلیک یا اسید لاکتیک بگذارید.
 
 
 

3. هرگز گردن را فراموش نکنید

دکتر برادت ، که با هلی بری، بروک شیلدز و گینت پالترو کار می کرد ، می گوید: مراقبت از گردن مهم است، زیرا پوست این بخش از بدن نازک است و نیاز به مراقبت های ظریف مانند پوست صورت دارد. مراقبت های گردن را متوقف نکنید، همه چیز به خوبی پیش خواهدرفت.
 

4. پوست را با یک مکعب یخی بشویید

متخصص مغز و اعصاب سانتا مونیکا Ava Shamban توصیه می کند که صورت خود را با یک مکعب یخی چند ثانیه خنک کنید - به این ترتیب شما می توانید از رنگ پوست خسته کننده جلوگیری کنید. این روش کاملا گردش خون را تحریک می کند و پوست به معنای واقعی کلمه شروع به درخشش می کند.
 

5. لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست را به درستی ذخیره کنید

 دکتر جالیمان توصیه نمی کند که لوازم آرایشی را در حمام نگهداری کنید: یک محیط گرم و مرطوب می تواند طول عمر آن هل را کوتاه کند و محصولات خراب شده قطعا هیچ مزیتی نخواهند داشت. بنابراین، کرم ها برای صورت و لوازم آرایشی، که شما به ندرت استفاده کنید، بهتر است در یخچال نگه دارید.
 

6. همه چیز در تماس با پوست خود را تمیز نگه دارید

 دکتر لانکر توصیه می کند توجه ویژه ای به بهداشت داشته باشد: البته، هرگز صورت خود را با دست های کثیف لمس نکنید. در مرحله دوم، پزشک توصیه می کند که روکش بالش را به طور مرتب عوض کنید: یک بار در هفته اگر پوست خشک یا نرمال داشته باشید و هر سه روز یک بار اگر پوست چرب دارید. و فراموش نکنید که به صورت دوره ای صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود را تمیز کنید . بسیاری از باکتری ها در  صفحه نمایش گوشی های هوشمند رشد می کنند.
 

7. از اسکراب صورت استفاده نکنید، به ویژه اگر پوست مستعد آکنه باشد

سوپر  مدل کندال جنر در مدت طولانی با آکنه مبارزه کرده است، تا یک روز او به توصیه Kristy Kidd ، متخصص مراقبت از پوست از بورلی هیلز گوش می دهد. دکتر دستور داد تا استفاده از اسکراب و ساینده های دیگر، و همچنین روسری و لیف حمام را استفاده نکنند -زیرا پوست التهاب بیشتری می یابد. ترجیحا تمیز کردن با پاک کننده های ملایم و برای کاهش التهاب و قرمزی، بهتر است از محلول آب و آسپرین استفاده شود.
 
 

8. ماساژ صورت به حذف پف زیر چشم کمک خواهد کرد.

هریکسن، ماساژ صورت و ماساژ لنفاوی را به مشتریان هالیوود خود توصیه کند. این روش باعث تحریک جریان لنفاوی پوست می شود و کیسه ها ی زیر چشم ناپدید می شوند. به هر حال، یادگیری انجام این نوع ماساژ بسیار دشوار نیست، و شما می توانید آن را خودتان انجام دهید.
 

9. مراقبت از دست ها

دست ها مانند گردن ناحیه ای است که بسیاری از افراد به راحتی آن را نادیده می گیرند، اما به دلایل زیادی پوست این نقاط نازک و ظریف است. سعی کنید کارهای خانگی را با دستکش انجام دهید، همیشه از کرم دست استفاده کنید. پس از اعمال محصول به صورت خود، داروهای ضد پیری را در پشت دست های خود هم استفاده کنید. و، البته، حفاظت از خورشید برای دست ها و گردن را با کرم های ضد آفتاب انجام دهید.
 

10. همیشه پوست را کاملا تمیز کنید

 
همیشه پوست را کاملا تمیز کنید، مخصوصا قبل از خواب آرایش را از صورت را پاک کنید، در صورتی که این کار را انجام ندهید، منافذ پوست ملتهب و سپس مسدود می شود. این ساده است، اما، افسوس، بسیاری از مردم این توصیه را نادیده می گیرند.

نظرات

در ادامه بخوانید...