این نوشیدنی باعث کاهش تستوسترون شده و مرد را به زن تبدیل می کند

نوشیدنی
متخصص تغذیه  اظهار داشت : مصرف بیش از حد الکل برای سلامتی شما مضر است. نظر بسیاری از همکاران وی نسبت به نوشیدن آبجو بسیار منفی هستند. واقعیت این است که این نوشیدنی حاوی هورمون هایی است که مانند استروژن ها عمل می کنند ، یعنی  هورمون های جنسی زنانه.


متخصص تغذیه گفت  آبجو حاوی فیتواستروژن ها است که ، سطح تستوسترون را کاهش می دهد و باعث ناتوانی جنسی و تغییر ویژگی های مردانه در شکل ظاهری مردان می شود ، همه متخصصان تغذیه مخالف آبجو هستند. فرقی نمی کند که چقدر بنوشید ، یک بطری یا ده عدد. اگر به طور مرتب آبجو بنوشید ، به یک زن تبدیل می شوید. زیرا میزان هورمون استروژن بالا میرود. تأکید کرد که مخالف هرگونه الکل است.

 

متخصص تغذیه گفت ، همه ی انواع آبجو ،  دو ماده مضر را ترکیب می کنند - الکل و یک شاخص قند خون بالا. حتی انواع غیر الکلی می توانند برای سلامتی مضر باشند. واقعیت این است که آبجو غیر الکلی از شاخص قند خون بالا برخوردار است ، به رشد چاقی ، مقاومت به انسولین کمک می کند و باعث ابتلا به دیابت نوع II می شود.

 

این نوشیدنی به ویژه برای آقایان خطرناک است. هرچه مرد بیشتر آبجو بنوشد ، تستوسترون در بدن کمتر می شود. برای دوستداران یک نوشیدنی کف دار علاوه بر شکم بزرگ ، ویژگی های زنانه در شکل ظاهر می شود (به عنوان مثال ، سینه ها رشد می کنند) ، و حتی شخصیت می تواند تغییر کند.

 

پیش از این ، متخصصان نوشیدنی الکلی را ، بیشتر از سایرین ، به حملات قلبی ربط می دادند. این یک کوکتل الکل و انرژی است. ترکیب آنها باعث ایجاد مشکلات جدی می شود - مثلاً تاکی کاردی و آریتمی.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید