من عاشق خوردن بودم

من همیشه عادات غذایی ناسالمی داشتم. اگر بخواهم واضح تر بگویم من عاشق خوردن بودم و هرچیزی که می خواستم می خوردم. پیتزای بزرگ پنیری، و از هر خوراکی که در یک مهمانی بود می خوردم. من عاشق بودم، عاشق راسته بوفالو همبرگرهای آخرشب، سیب زمینی های سرخ شده غذاهای چینی و هرچیز دیگری که فکرش را بکنید به همین خاطر بین دوستانم به گاو پرخور مشهور بودم. شوخی نمی کنم.
من می‌خواهم داستان زندگی خود را برای شما بگویم. پس با من همراه باشید، حتما ارتباط شما و خواندن این مقالات را خواهید فهمید.
بسرعت ۳۲ ساله شده بودم و زمانی که شوهرم را دیدم و ازدواج کردیم تصمیم گرفتیم بچه دار شویم.دراولین بارداری سقط جنین داشتم.....مشکلی نیست. این امکان دارد برای هرکسی اتفاق بیفتد.(سیارک)
ولی بعداًصاحب یک پسر بچه شیرین و کوچک شدیم. سپس وقتی برای بچه دوم اقدام کردیم؛ دوبار دیگر سقط جنین داشتم. برای هرکسی فکر کردن به سقط جنین درد آور است. می دانید وقتی درموردش صحبت می کنم می گویم: (این شمارا عوض می کند.) این فقط از دست دادن یک بارداری نیست این از دست دادن یک بچه است. من و همسرم به دنبال کمک از این متخصص باروری به آن متخصص باروری مراجعه کردیم سرجمع پنج متخصص را ملاقات کردیم. همه آنها یک پاسخ به من دادند که نه من می خواستم بشنوم و نه می‌توانستم قبول کنم.
با همان یک بچه که دارید شاد باشید.
این فقط برای شما پیش نیامده است.
سن شما برای مادر شدن دوباره خیلی بالاست.
شماباید دارو مصرف کنید تا دچار افسردگی نشوید.
تخمک های شما دیگر مناسب باروری نیستند.
آنها به من سخت گیر، سمج، کله شق، مصمم یا دیوانه می گفتند. هرچند می دانستم به نظر احمقانه می آمد؛ اما من یک بچه دیگر می خواستم و به حرفشان که من یک احمق هستم گوش ندادم وشروع کردم به مطالعه هرچیزی که می توانستم و هرچیزی که به دستم می رسید با سلامتی در ارتباط بود در مورد التهابات، حساسیت های غذایی، کاهش دهنده های آدرنالين، ارتباط مخمرها و نگرانی های ما در مورد غذاها، غذاهای اصلاح ژنتیکی شده، حشره کش ها، و ... و .. و ..

دینگ!دینگ!دینگ!
نور امید در دلم درخشید. غذا بود که با بارداری سالم و ناباروری من در ارتباط بود.

یک روزنشسته بودم و به گذشته تاریکم فکر می کردم. هیچکس به من نگفت نه همسرم نه پزشک خانوادگی نه متخصص باروری که من باید نگاهی به چیزهایی که می خورم بیاندازم و رژیم غذایم را باید در بهترین و سالم ترین حالت بگذارم تا بارداری سالمی داشته باشم. بعد از آن روز هرچیزی که در آشپزخانه یخچال و فریزرم داشتم را دور انداختم.
سه ماه بعد یک دختر زیبا را باردار شدم.
خوشبختی به من رو آورده بود.
درهمان سال پسردوساله ام دچار آسم مزمن شده بود. هر سه هفته به مدت ده روز دچار سرفه های شدید و خس خس سینه می شد وبه حالت چرخشی در آمده بود.
دوباره... عدد ما پنج بود. ما به پنج متخصص مختلف آسم و آلرژی مراجعه کردیم ولی هیچ نتیجه ای نداشت. به طور همزمان تحت نظر پنج متخصص بود. در یک چکاپ کلی دکتر به ما توصیه ای ساده گفت که زندگی ما را برای همیشه عوض کرد در مدت چند ماه آسم او خفیف تر شد و فعالیت های روزانه اش را بدون آسم دوره ای و داروهای آسم از سرگرفت و هنوز هم همین طور است.(سیارک)
اما الان ممکن است از خود بپرسید این داستان چه ارتباطی به کاهش وزن و لاغری دارد؟
پاسخ غذاست. غذا با هر چیزی مرتبط است. نوع غذا خوردن ما همان نوع غذا خوردن ۳۰ سال پیش نیست. زمانی که غذاهای ساده و مغذی مصرف می شد. غذاهای مصرفی ما در وضعیت هشدار دهنده ای است. ما درون دنیایی از مواد شیمیایی سنگین غرق شده ایم و این مرگ تدریجی ماست. آشپزخانه های ما پر است از جعبه ها و قوطی هایی که محصولات آزمایشگاهی بیش نیستند. محصولات غیر طبیعی ناتوانی های کودکانمان را افزایش می دهد. حشره کش ها امروزه در رده سوم، مواد به وجود آورنده سرطان ها هستند و در رده های بالاتر سیگار و دیگر مواد شیمیایی و سموم محیطی که گردهم آمده اند.
غذاهای اصلاح ژنتیک شده که با توکسین بی تی تغییر یافته اند سیستم ایمنی مارا ویران می کنند. محصولات لبنی و دامی ما زیر آزمایش های وقیحانه و نفرت انگیز هستند. به غذاها مواد نگه دارنده اضافه می شود که باعث افزایش وزن و بیماری میشود.
واقعا مایه ی شگفتی است. سطح تمامی بیماری های ما از جمله: سرطان، بیماری های قلبی، دیابت، adhd ( بیش فعالی )، آلرژی ها ، آسم و افزایش وزن ‌‌‌-دیگر بیماری های دیگرنیز-همگی درحال افزایش بی سابقه هستند. با این وجود ایالت متحده بودجه بیشتری نسبت به ملت های دیگر برای سلامتی صرف می کند.
شاید شما بگویید من که بیماری ندارم من فقط می خواهم کمی وزن کم کنم. بیماری چه ارتباطی با کاهش وزن و لاغری دارد؟ پاسخ التهاب است. امروزه ثابت شده است که افزایش وزن و التهاب باهم مرتبط هستند. ۹۵ ٪ بیماری هاامروزه گمان می شود که به التهاب مرتبط باشد. کیفیت پایین محصولات غذایی باعث التهاب سلول های چربی و چاق شدن می شود.(سیارک)
آیا می دانستید که افزایش وزن در کودکان ۳۳٪ افزایش یافته است؟ دوران زندگی کودکان از دوران زندگی والدینشان کوتاه تر شده است. تکان دهنده است؟ بله. غم انگیزاست؟ قطعاً. وقت آن است که نگاهی به سلامتی خود بیندازیم.

با این وجود امکان دارد بگوید کاهش وزن و لاغری در مورد کالری نیست. در موردش فکر کنید. امکان دارد این ذهنیت را داشته باشید که ۵۰۰ کالری، ۵۰۰ کالری است حال چه یک آبمیوه چه یک پاکت بزرگ چیپس و چه یک سالاد فصل. نه بدن شما همه این ها را یک از یک راه تجزیه نمی کند و همه آن ها سوخت و ساز متفاوتی در بدن دارند. اگر شما بدنتان را با مواد سالم تغذیه کنید قطعا احتياج به شمارش کالری مصرفیتان نیست. با سرچ کلمه لاغری و کاهش وزن در سایت :
اول: شمارا مرحله به مرحله از غذاهای ناسالم دور می کند و غذاهای سالم و راه خوردن آن هارا به شما نشان می دهد. این ایده بسیار متداول است و به این دلیل است که غذاهای مضری که شما خود را راضی می کنید که بخورید بیشتر از غذاهای مصرفی مفیدتان است. احتیاجی به توضیح های طولانی و فصل های طاقت فرسا نیست و فقط کافی است این کتاب را قدم به قدم دنبال کنید. می توانید تغییرات را سریع در زندگیتان احساس کنید. این به خودتان بستگی دارد که چقدر سریع تغیرات را ایجاد کنید و ببینید.
دوم: با اعمال این تغییرات شما تبدیل به یک فرد سالم با اندام متناسب می شوید.
این یک رژیم زود گذرنیست. این چیزی نیست که بتوان گفت یک روز در رژیم و روز دیگر بدون رژیم هستید.این یک ایجاد تغییر در نحوه زندگی و غذا خوردن است. با استفاده از این روش ها و اعمال آن ها در زندگی عادی و روزانتان من به شما قول می دهم سطح انرژی شما بهبود می یابد. حال روحیه ی بهتری خواهید داشت و نتیجه این است که تغیراتی کوچک با اثراتی بزرگ به وجود می آیند. و سلامتی شما بهبود پیدا می کند. و سلامتی بچه هایتان را نیز تامین می کنید. ترجمه  itrans.ir 

در سیارک بخوانیم:

لاغری با غذاهای ترکیبی

لاغری خیلی سریع با جایگزینی مواد غذایی

لاغری سریع تر با جایگزینی مواد غذایی

لاغری سریع با جایگزینی مواد غذایی

لاغری سریع 3 مورد

کاهش وزن و لاغری با قارچ مایتاکه

کاهش وزن و لاغری با ویتامین 12 مورد

لاغری با درست خوردن 11 مورد

لاغری با درست خوردن 10 مورد

لاغری با درست نوشیدن

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید