مکمل برای شکم شش تکه، 5 مکمل

توسعه سیکس پک abs یا شکم شش تکه به معنای کاهش درصد چربی بدن خود می باشد. رژیم غذایی Abs، نوشته شده توسط David Zinczenko، می گوید: هر فرد دارای عضلات شکمی در زیر پوست خود است. برای نشان دادن نور روز به آنها، شما نیاز به تمرکز بر روی یک رژیم غذایی دارید. مکمل های طبیعی قدرتمندی وجود دارند که می توانند به شما در تناسب اندام کمک کنند، چربی بدن خود را سریع تر از دست داده و شکم عضلانی خود را نمایان کنید و عضله سازی را نیز در همان زمان افزایش دهید.مکمل را به رژیم غذایی خود جهت افزایش سوزاندن چربی اضافه کنید و عضلات شش تکه شکم خود را ببینید.

L- گلوتامین

به عنوان یک اسید آمینه ضروری، گلوتامین می تواند سوزاندن چربی را برای کمک به نمایان کردن سیکس پک پنهان شده شما، از راه های مختلفی افزایش دهد. گلوتامین نقش مستقیمی در فرآیند چربی سوزی دارد و کمک می کند کربوهیدرات ذخیره در بدن به عنوان گلیکوژن عضله شود. با تقویت بهبود عضلات و مقدار کمی بافت های عضلانی از دگرگونی، گلوتامین همچنین نگه داری عضلات ضعیف را ترویج می کند، "خبر خوب در گلوتامین" نوشته شده توسط Matthew Kadey این موضوع را بیان می کند. مقدار 5 تا 10 گرم، تا سه بار در روز مصرف کنید.

BCAA ها (آمینو اسیدهای شاخه ای)

اسیدهای آمینه با زنجیره شاخه ای L- لوسین، L- والین و L- ایزولوسین هستند؛ آنها این نام را از ساختار مولکولی شاخه خود دریافت کرده اند، که این امر آنها در میان اسیدهای آمینه منحصر به فرد می کند. با توجه به "استروئیدهای آنابولیک طبیعی" نوشته شده توسط Jerry Brainum، عضلات سوخت آمینو اسیدهای شاخه ای، زمانی که جذب بدن می شوند، به طور مستقیم کبد را دور می زنند. این امر مانع از تجزیه عضلات شده، و باعث سنتز پروتئین می شود و مطمئن می شود که بدن شما از چربی برای تولید انرژی، به جای عضلات سخت به دست آمده، استفاده می کند. مقدار 5 گرم قبل، در طول و / یا بعد از تمرینات مصرف کنید.

آب پنیر و پروتئین کازئین

ترکیب آب پنیر و کازئین نشان دهنده یکی از استراتژی های مکمل قدرتمند برای به دست آوردن عضله و سوزاندن چربی می باشد. با توجه به ماهیت برجسته رشد مواد غذایی، شیر، شامل هم آب پنیر و هم پروتئین کازئین است. آب پنیر به هضم سرعت می بخشد، در حالی که کازئین دارای میزان بسیار کندتر هضم است. " کاملا لاغر " نوشته شده توسط Jonathan Lawson، این صفات ترکیب شده را به طولانی تر ماندن، سوزاندن چربی بیشتر و تجربه از دست دادن عضلات کمتر هنگام گرفتن رژیم غذایی، نسبت می دهد. از یک ترکیب 50/50 آب پنیر کازئین بین وعده های غذایی یا بعد از تمرین خود استفاده کنید.

عصاره فورسکولین

با توجه به "مکمل های 101" نوشته شده توسط Jim Stoppani، فورسکولین اثرات چربی سوزی زیادی دارد که می توانند به شما کمک کنند که عضلات شکم خود را نمایان کنید. با تقویت یک آنزیم حیاتی در تولید تستوسترون، فورسکولین کمک می کند تا بدن بیشتر هورمون سوزاندن چربی و عضله سازی را تولید کند. علاوه بر این، فورسکولین ممکن است عملکرد تیروئید را افزایش دهد، هر چند تحقیقات بیشتر در این مرحله مورد نیاز است. با این وجود، Brainum می گوید: فورسکولین سطح چربی بدن در ورزش مردان را کاهش می دهد. مقدار 25 تا 50 میلی گرم عصاره فورسکولین سه بار در روز استفاده کنید.

L- آرژینین

L- آرژینین به عنوان یک اکسید نیتریک پیش ساز NO در بدن عمل می کند. NO عروق خونی را گشاد می کند، فشار خون را کاهش می دهد و اجازه می دهد خون بیشتری به عضلات در حال فعالیت جریان یابد. در طول جلسات آموزشی خود، به معنی پمپ عضلانی بهتر و انرژی بیشتر می باشد. از همه مهمتر، با این حال، NO بالاتر بدین معنی است که بدن شما چربی را سریع تر و کارآمدتر می سوزاند، "همه چیزی که درباره NO نیاز دارید" نوشته شده توسط Jordana Brown، این را بیان می کند. تا 3 گرم، سه بار در روز استفاده کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید