عاملی که باعث افتادگی پوست صورت و پیری زودرس شود 6 مورد

افتادگی پوست
6 عاملی که باعث افتادگی پوست و پیری زودرس می شود و محصولات مراقبتی کمکی نمی کنند

 

با این که شما 25 تا 35+ هستید.  ورزش می کنید ، اضافه وزن ندارید ، به هیچ وجه بیمار نیستید ، اما به نظر می رسد انعکاس صورت شما در آینه به دلیل بالهای مشمئز کننده در دو طرف چانه و کیسه غبغب مشکوک زیر آن 5-10 سال مسن تر است . شما با توجه به بررسی های انجام شده در اینترنت ، محصولات جلوگیری از چین و چروک و شل و افتادگی پوست را خریداری می کنید که به همه کمک می کند ، اما آنها به درد شما نمی خورند. و ناامید هستید. پس این مطالب را بخوانید و اگر برخی از این شش عامل در زندگی شما وجود دارد صادقانه به خود پاسخ دهید.


عامل شماره 1: کلاه و ژاکت  که سرشما را به سمت پایین هدایت می کند

افتادگی پوست
آیا واضح است؟

 در سمت چپ ، کت جدیدی پوشیده شده است که در آن می توانید کاملاً آهسته سر خود را نگه دارید. در سمت راست ، یک ژاکت قدیمی پوشیده شده است ، که باعث درد در گردن می شود و باعث از بین رفتن خطوط صورت می شود ، که در عنوان مقاله اعلام شده است. بنابراین ، هنگام خرید ژاکت دیگری  کمی بیشتر زمان بگذارید ، مطمئن شوید که هنگام پوشیدن محصول نگاه شما به سمت پایین نیست . در غیر این صورت ، طی دو ماه گردن و بیضی صورت شما دچار سقوط جدی خواهد شد.

 

عامل شماره 2: اعتیاد به تلفن همراه

افتادگی پوست

به موقعیت گردن این کودکان نگاه کنید!  / عکس


اگر هر دقیقه  به تلفن همراه خود نگاه کنید ، گردن شما متمایل به پایین است. در این حالت قانون جاذبه چانه ای مضاعف حتی به کودک می دهد. سعی کنید از تلفن همراه خود استفاده کنید ، دست خود را بالاتر ببرید تا گردن خود را به جلو پایین نیاورید و در نتیجه ستون فقرات و زیبایی و جوانی صورت را خراب کنید.

 

عامل شماره 3: وضعیت بد بدن

افتادگی پوست
نتیجه واضح است.  / عکس

 

اگر حالت بدی دارید ، یک چانه دو طبقه همراه همیشگی شماست. فقط اگر چانه شما همیشه عمود بر کف باشد می تواند حتی در وزن طبیعی نیز زیبا به نظر برسد.

 

عامل شماره 4: رژیم غذایی نامناسب

سیب زمینی
هر دو ماه یک بار می توانید غذا بخورید.  خوب ، اصلاً بهتر است.  / عکس


اگر شما  به طور مداوم هر روز غذای سرخ شده ، ماکارونی ، سیب زمینی ، رول و نوشیدنی های شیرین می خورید ، بدن شما حتی اگر 10 سال هم داشته باشید قادر به حفظ وضعیت طبیعی پوست نخواهد بود. کلاژن جزو اصلی است که خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ می کند. برای تولید آن ، باید روزانه مقادیر زیادی میوه خام و سبزیجات خام ، به مقدار کم - آجیل ، روغن زیتون خالص ، لبنیات بدون قند (پنیر  ،کشک ، کفیر) با محتوای چربی کم بخورید.

 

عامل 5: فقط در حالت خوابیده استراحت می کنید

افتادگی پوست
تصویری فوق العاده  ، نه؟  / عکس


شما 30 ساله هستید ، سخت کار می کنید و به باشگاه می روید. اما خطوط چهره شما را ناراحت می کند. پس به این سوال پاسخ دهید: در چه موقعیتی استراحت می کنید؟ اگر فقط دروغ بگویید ، خبرهای بدی در انتظار شما هستند: خطوط صورت شما هر ماه خراب تر می شود. تماشای فیلم از طریق کامپیوتر یا تلویزیون در سطح صورت دراز کشیده و همچنین استفاده بی پایان از تلفن همراه در حالت دراز کشیده ، باعث خطوط صورت شما سریعتر از اضافه وزن یا رژیم ناسالم می شود. نتیجه گیری کن. تماشای فیلم یا مرور روی تلفن همراه خود را وقتی پشت به یک سطح صاف (دیوار ، پشتی مبل یا صندلی) نشسته اید ، انجام دهید.

 

عامل 6: همیشه پوشیدن ماسک محافظ

ماسک
شما باید در هنگام شیوع همه گیر ماسک بزنید.  اما ماسک  ضرر هایی دارد.  / عکس


یک آزمایش ساده انجام دهید. ماسک محافظ خود را بزنید و از پله ها پایین بروید. آها ماسک دید را می بندد و شما نمی توانید آنچه را در زیر پایتان است ببینید. بنابراین ، مجبورید خیلی گردن خود را به جلو متمایل کنید. حالا با ماسک در هوای بارانی ،  یا برفی به پیاده روی بروید. باز هم نمی توانید آنچه را در زیر پایتان است ببینید. و شما مجبورید گردن خود را به صورت دردناک پایین بیاورید ، زیرا غریزه حفظ خود ما را مجبور می کند که به پاهای خود نگاه کنیم. متأسفانه ، پوشیدن مداوم محافظ صورت در طی شیوع ویروس کرونا باعث از چین و چروک صورت ما می شود. بنابراین ، سعی کنید روی حرکت خود کار کنید و هر زمان که مطمئن شدید هیچ چیز امنیت شما را تهدید نمی کند ، سر خود را صاف نگه دارید و حتی چانه خود را کمی بالا ببرید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید