درمان آفتاب سوختگی پوست با دارو های ارزان قیمت

 داروهای ارزان قیمت برای کمک به پوست آفتاب سوخته

داروهای ارزان قیمت برای کمک به پوست آفتاب سوخته

 

اگر به شدت آفتاب سوخته شده اید ، چگونه می توانید به پوست خود کمک کنید؟چه باید کرد؟ با چه چیزی باید درمان شود و چه چیزی برای درمان آفتاب سوختگی پوست خطرناک است؟علائم پوست سوخته - درد  با لمس کردن ، تاول ، درجه حرارت ممکن است به 38 درجه افزایش یابد. پس از گذشت چند روز ، ناحیه آسیب دیده شروع به خارش می کند ، لایه بالایی درم شروع به پوسته پوسته شدن می کند. 

 

اگر در آفتاب سوخته اید ، پس باید کارهای زیر را انجام دهید. بلافاصله به سایه بروید ، یک حوله مرطوب (اما نه با آب شور) ، کمپرس یخ را روی قسمت سوخته قرار دهید.بعد زمان آن فرا رسیده است که درمان آفتاب سوختگی را با پماد های ارزان قیمت شروع کنید. پماد D-panhenol  ، کرم ترمیم کننده دی پانتنول 4 درصد به طور موثری در آفتاب سوختگی کمک می کند . برای رفع خارش و تورم به هیدروکورتیزون احتیاج دارید . اگر تاول ها شروع به ترکیدن کردند ، باید از دارویی استفاده کنید که به بهبودی زخم ها کمک می کند. 

 

پماد دیبونول 5٪ ، پماد dibunol به عنوان یک ماده ضد التهابی ، ضد میکروبی ، بی حس کننده ، محرک ترمیم ، آنتی اکسیدان ، ضد ویروسی با خاصیت طولانی مدت استفاده می شود. و بخاطر داشته باش! هرگز پوست افتاب سوخته را نخارانید! اگر پوست شما صدمه دیده است ، ضد درد بخورید 

.

 

درمان آفتاب سوختگی در خانه

همچنین داروهای خانگی وجود دارند که در خانه کار می کنند. به هر حال ، کفیر ، خامه ترش و سایر مشتقات شیر (ماست)​​به سوختگی کمک نمی کنند! آنها حتی مضر هستند ، زیرا شیر ترش می تواند منجر به عفونت ثانویه شود ، و پوست ملتهب طعمه ای آسان برای باکتری ها است. اما یک کمپرس با محلول یا جوشانده کالانولا مؤثر است . می توانید این گیاه را از داروخانه خریداری کرده یا خودتان آن را خشک کنید. (کالانولا  یا گل همیشه بهار) پماد حاوی کالانولا هم موثر است.

یک روش درمانی رایج برای سوختگی نیز وجود دارد که فایده ای به همراه ندارد.این شامل کمپرس های ساخته شده از روغن های زیتون یا آفتابگردان است. تمام کاری که آنها انجام می دهند مسدود کردن منافذ است که می تواند باعث تورم شود. 

اگر آفتاب سوخته شده اید ، برای پیشگیری از لکه دار شدن پوست ، سعی کنید قسمت های سوخته را در مقابل خورشید بپوشانید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید