چگونه چین و چروک ظاهر می شود: افسانه هایی که باید فراموش کرد


چین و چروک

 

چه زمان و چرا چین و چروک ایجاد می شود؟ چگونه جوانی را حفظ کنیم و آیا اصلا ارزش انجام آن را دارد؟ ما تصمیم گرفتیم با همه افسانه های مربوط به چین و چروک های اولیه مقابله کنیم و sayarak.com عجله داریم که اطلاعات مفیدی را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

 افسانه شماره 1.

برای اینکه بدانید چه زمانی چین و چروک شروع می شود ، فقط به مادر خود نگاه کنید

البته ، پیوند ژنتیکی مهم است: ما اغلب از نظر شکل ، صورت ، مو و نوع پوست خود را شبیه به بستگان خود می دانیم. اما حتی اگر مادر و مادربزرگ در سن 20 سالگی چین و چروک داشته باشند ، این به هیچ وجه به این معنا نیست که صف برای سیب های جوان کننده (یا بوتاکس حیات بخش) باید از 18 سالگی گرفته شود. 

چرا؟ بله ، فقط به این دلیل که مادربزرگ های ما از کل زرادخانه زیبایی فقط صابون کودک و لباسشویی و جوشانده گل همیشه بهار داشتند. و ما این فرصت را داریم که طبق جدیدترین علم و زیبایی شناسی از خود مراقبت کنیم.

 

زن


عکس این قضیه نیز صادق است: اگر مادربزرگ در سن 65 سالگی جوان به نظر برسد ، این تضمین نمی کند که بتوانید بی خیال باشید و به هیچ وجه برای خود کاری نکنید.

وضعیت پوست صورت و بدن منعکس می شود از:

عادت ها (از جمله عادت های بد)

شیوه زندگی؛

کیفیت و مدت زمان خواب ؛

مراقبت (یا فقدان آن ، یا ابزارهای نامناسب انتخاب شده) ؛

اثرات مضر اشعه ماورا بنفش ؛

سلامت عمومی.

 

افسانه شماره 2.

هرچه زودتر استفاده از مواد آرایشی ضد پیری را شروع کنید ، چروک ها دیرتر ظاهر می شوند

مشکلات اصلی پوست جوان (معمولاً پوست چرب یا ترکیبی) افزایش ترشح سبوم ، آکنه ، کمبود رطوبت و نیاز به پاک سازی کامل است. مواد آرایشی مراقبتی باید دقیقاً با در نظر گرفتن این نکات انتخاب شوند ، در غیر این صورت هیچ نتیجه ای از هزینه خرج کرده حاصل نمی شود یا استفاده از آنها باعث ایجاد مشکلاتی می شود.


در عرض 5 یا 10 سال ، همین پوست کاملاً متفاوت به نظر می رسد. شاید خشک تر شود ، خاصیت انعطاف پذیری و استحکام را از دست بدهد - این زمانی است که شما باید یک کرم ضد پیری (سرم sayarak.com) عالی پیدا کنید. علاوه بر این ، پوست پلک ها معمولاً زودتر به مراقبت های ضد پیری نیاز دارند.


افسانه شماره 3.

پوست چرب با سرعت کمتری پیر می شود

این افسانه زمانی پدید آمد که زنان فهمیدند مردانی که اغلب پوستی چرب دارند ، در ظاهر کمی دیرتر از همسالان خود پیر می شوند. با این حال ، باید این واقعیت را در نظر گرفت که پوست مردان متراکم و ضخیم تر است .در حقیقت ، چین و چروک ها به این دلیل ظاهر می شوند که پوست شروع به از دست دادن توانایی خود برای انعطاف پذیری و استحکام می کند - به عنوان مثال از حرکات عضلات صورت. کلاژن و الاستین (مسئول انعطاف پذیری و استحکام پوست هستند) در اپیدرم از حدود 20 سال کمتر می شود. اما میزان حضور این پروتئین ها به فعالیت غدد چربی بستگی ندارد. 

 

زن

افسانه شماره 4.

اگر کرم عالی پیدا کردید ، نیازی نیست که کرم دیگری را امتحان کنید

مثال: پوست کم آب و خسته بود و پس از تغییر در رژیم غذایی ، استفاده از یک کرم مرطوب کننده خوب و ترمیم تعادل آب و نمک کل بدن ، چهره - از نظر بصری و حس - متفاوت شد. اکنون باید مسائل را حل کنید ، به عنوان مثال ، لایه برداری یا مراقبت ویژه از پلک ها . واضح است که در این شرایط کرم های مختلف مورد نیاز است. بهترین مواد غذایی ضد پیری

 

 

افسانه شماره 5.

اگر کرم را تغییر ندهید ، پوست به آن عادت می کند و دیگر کار نمی کند

شما باید کرم را تغییر دهید ، اما نه هر روز ، یا فقط به این دلیل که یک دوست محصول جدید برخی از مارک های تجاری را تحسین می کند. هیچ مدرک روشنی برای نظریه اعتیاد به پوست وجود ندارد. اما لزوم آزمایش صحیح وضعیت پوست بیشتر و بیشتر مورد بحث قرار می گیرد. قطعاً ارزش گوش دادن به نظر متخصصان زیبایی را دارد و لازم است کرم یا سرم را با در نظر گرفتن توصیه های آنها تغییر دهید (یا مصرف آنها را قطع کنید).

 

زن


افسانه شماره 6.

هرچه کرم گران تر باشد ، بهتر به چین و چروک پوست کمک می کند

جمله ای بسیار مشکوک. در واقع ، قیمت برخی از محصولات مراقبت مانند بال هواپیما است زیرا حاوی مواد منحصر به فرد و گران قیمت هستند. اما بسیاری از مشکلات با کمک لوازم آرایشی کاملا کم هزینه از بخش "بازار انبوه" یا حتی دستور العمل های زیبایی مادربزرگ کاملاً برطرف می شود و هنگام خرید یک کرم لوکس ، گاهی اوقات برای نام یک برند  ، تبلیغات و یک افسانه زیبا ، هزینه اضافی می پردازیم.غذاهای غنی از آنتی اکسیدان برای داشتن سلامتی در دوران پیری

 

افسانه شماره 7.

هرچه کمتر لبخند بزنید ، چین و چروک های شما کمتر خواهد شد

افراد خندان و با نشاط با افزایش سن واقعاً قابل مشاهده هستند. با این حال ، مانند بقیه. اما اگر اولی ها "اشعه" های شاد در اطراف چشم خود دارند ، در کسانی که غمگین یا بیش از حد مشغول مسائل پیری هستند ، احتمالاً می توانید چین خوردگی روی پیشانی و "نازولاب" برجسته را ببینید. به هر حال چین و چروک ها ظاهر می شوند. بنابراین اگر صورت را با لبخند روشن می کنند بهتراست تا آن را کسل کننده و ناخوشایند نکنید!

 

زن
آیا از علائم سن می ترسید یا آنها را با غرور می پذیرید؟

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید