100 نفر از افراد مشهور که جهان را تغییر دادند در یک تابلو نقاشی

InfluentialPicture.jpg
تصویر با 100 نفر از افراد مشهور

دای دادو ، لی تیزی و ژانگ آن هنرمندان چینی - دای دادو - نایب رئیس موسسه هنری لیائونینگ و لی تیزی - هنرمند ، ژانگ آن - رئیس انجمن جوانان هنرمندان Shenyang - در سال 2006 نقاشی را به تصویر کشیدند و افرادی را نشان می داد که جهان را تغییر دادند.
به گفته دای دادو ، کار روی نقاشی از سال 2006 آغاز شد و 10 ماه به طول انجامید. وظیفه اصلی نشان دادن کل تاریخ جهان بر روی یک بوم بود. "ما می خواستیم به هر كسی كه به تصویر نگاه خواهد كرد فرصت دهیم تا روند تاریخ جهان را حس كند و آن را مشاهده كند ، گویی صفحات را در كتاب درسی ورق میزند.

این نقاشی 103 نفر را به تصویر می کشد: 100 چهره مشهور و 3 هنرمند چینی با نام بالا که این تابلو را نقاشی می کنند (در گوشه بالا سمت راست کنار دانته). از این رو نام نقاشی "بحث در مورد کمدی الهی "با دانته" ، کشیده شده در سال 2006 (اندازه 6x2.6 متر ، روغن روی بوم).
به نظر می رسد که 3 نقاش تصویر با نگاهی به همه این مخاطبان این سؤال را پرسیده اند: که "هر کدام به کجا رسیده اند یا به کجا خواهند رفت؟ چه کسی برای جهنم  یا بهشت ​​آماده است؟" شخصیت های تصویر افرادی هستند که متعلق به تاریخ مدرن بوده و متعلق به این دوران  هستند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید