شش محصول غذایی که مانع کاهش وزن می شود

 کاهش وزن

 

چاقی در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی در همه دنیا است. به گفته  متخصص تغذیه ، عدم تعادل هورمونی دلیل اضافه وزن است.چاقی معمولاً با انسولین در ارتباط است. متخصص تغذیه در مورد شش نوع ماده غذایی صحبت کرد که برای جلوگیری از تولید این هورمون و کاهش وزن باید از رژیم غذایی حذف شوند.

ما در مورد

شکر ،

آرد سفید ،

برنج سفید ،

سیب زمینی ،

آب میوه های تازه

و حتی عسل صحبت می کنیم. متخصص تغذیه خاطرنشان می کند: اگر این محصولات را حذف کنید و فعالیت بدنی را افزایش دهید ، وزن به طور حتم شروع به کاهش می کند. اگر سالن ورزشی را دوست ندارید ، می توانید  پیاده روی کنید.این حتی یک رژیم نیست بلکه یک رژیم متعادل است.

 

هر بخش شیرینی ترشح انسولین را تحریک می کند ، پس از آن مرحله افزایش قند خون شروع می شود و شما می خواهید دوباره غذا بخورید و یک چیز شیرین و چرب می خواهید. هیپرگلیسمی ، که قند خون بالایی است ، هنگامی رخ می دهد که سطح قند خون از حد قابل قبول فراتر رود.

 

نکته دیگر - بعد از خوردن چربی و شیرین ، مثلاً یک کیک ، اندورفین تولید می شود و فرد احساس خوشبختی می کند. متخصص تغذیه به شما یادآوری می کند که  باید منبع شادی دیگری برای خود پیدا کنید ، در غیر این صورت از حلقه معیوب خارج نخواهید شد.

 

 با کمک قهوه می توانید سریعتر وزن کم کنید. نوشابه بدون شکر و خامه به خلاص شدن از شر گرسنگی کمک می کند ، زیرا گلیکوژن را تجزیه می کند ، به گلوکز تبدیل شده و وارد جریان خون می شود و گرسنگی از بین می رود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید