چگونه ستاره های هالیوود تهدید می شوند؟ از کیتی پری تا اسپیلبرگ

اسپیلبرگ

 

استیون اسپیلبرگ ، فیلمساز افسانه ای ، از آزار و اذیت و تهدیدهای زنی به نام سارا چار خبر داد. این فیلمساز و خانواده اش در حال حاضر با قرار منع تعقیب موقت محافظت می شوند.
 
 

استیون اسپیلبرگ ، کارگردان و فیلمساز هالیوود ، در دادگاه علیه زنی به نام سارا چار که به گفته وی ماهها زندگی او را ساقط کرده و او را تهدید به قتل می کرد ، قرار بازداشت موقت  صادر کرد. نیروی انتظامی به فیلمبردار گفت که این زن در تلاش است تا اسلحه بخرد تا به نیت خود علیه او برسد. همچنین ذکر شده است که چار به جرم تهدید ، آزار و اذیت و تعقیب دستگیر شده است.

 

وی افزود: "اگر شخصاً بخاطر سرقت آدرس های IP خود مجبور به كشتن باشم ، آماده ام كه ​​به آن دست بزنم. متوجه شدی؟ " - این یکی از پیام هایی است که چار از طریق توییتر به اسپیلبرگ ارسال کرده است.

 

کارگردان می ترسد که این زن تهدیدهای خود را عملی کند. آنچه بیشتر او را نگران می کند این است که ممکن است به خانواده اش آسیب برسد. طبق قرار منع تعقیب موقت ، چار باید حداقل 90 متر با خود اسپیلبرگ و همچنین همسر و دختر اسپیلبرگ فاصله داشته باشد.


یک هفته قبل معلوم شد که خانواده بازیگری سوفیا ورگارا و جو مانگنلا در وضعیت مشابهی قرار دارند . این زوج به دنبال محافظت در دادگاه از شخصی بالقوه خطرناک به نام Rengifo Randazzo هستند که آنها را تعقیب می کند . یک دوست خانوادگی فاش کرد که راندازو که اخیراً از نظر روانی آشفته شده بود به دلیل حمله به اموال محافظت شده خانواده دستگیر شد.

 

یکی از دوستان بازیگران اضافه کرد که وی سوفیا ، شوهرش و پسرشان مانولو را مکرراً مورد آزار و اذیت قرار داده و طبق گزارش این پرتال ، راندازو اعتراف کرد که خانواده بازیگر سوفیا ورگارا و جو مانگنلا را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

ورگارا و عزیزانش از زندگی خود ترسیده اند زیرا متهم در مورد خشونت خانگی محکوم شده و همچنین دستورات تحقیقی علیه وی را از دیگر قربانیان آزار و اذیت بازداشت کرده است. خانواده ستاره سعی خواهند کرد اطمینان حاصل کنند که قاضی راندازو را برای همیشه از نزدیک شدن به آنها منع می کند.

 

در سپتامبر سال جاری ، کیتی پری خواننده آمریکایی ، که برای اولین بار در ماه آگوست مادر شد ، گزارش داد که توسط یک مرد بی خانمان به نام ویلیام تری مورد آزار و اذیت و تهدید قرار گرفته است. در یک دادخواست ، خواننده در مورد نفوذ آزار و شکنجه به خانه اش در 8 سپتامبر صحبت کرد. پری تصریح کرد که این مرد همچنین با ارسال مطالبی در شبکه های اجتماعی وی را به وحشت انداخت. به ویژه ، استالکر ادعا کرد که قصد دارد گردن معشوق و پدر بازیگر اولد او اورلاندو بلوم را بشکند.

 

با تصمیم دادگاه ، در حال حاضر ارتباط برقرار کردن تری با خواننده ، خانواده یا کارمندانش در شبکه های اجتماعی یا انتشار هر چیزی در مورد او ممنوع است. او همچنین باید از اجراهای زنده او دوری کند.

 

در ماه مه سال جاری ، آریانا گرانده ، خواننده پاپ و مادرش جوآن ، پنج سال قرار منع تعقیب فیدل هنریکس شدند. طبق این سند ، طرفدار 20 ساله خواننده ،  فیدل هنریکس نمی تواند به خانه و وسایل نقلیه متعلق به این ستاره و مادرش و البته خودشان نزدیک شود. این مرد جوان همچنین از برقراری ارتباط با آنها  منع شده است - از مکاتبات کتبی گرفته تا تماس های تلفنی و همچنین هر نوع ایمیل از جمله نظرات در شبکه های اجتماعی.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید