راز جوان ماندن

گریس میلر یک زن 76 ساله است که برای یک آزمون غربالگری پوست نزد من آمد. من سن و سابقه ی او را می دانستم چون من مدارک پزشکی الکترونیکی او را در میزم، قبل از اینکه اورا مطالعه کنم، را بدقت بررسی کرده بودم. او یک دختر میدوسترن (ایالت هایی میانی ایالات متحده) بود که سال پیش با همسرش به سن دیگو آمد، همسرش در نیروی دریایی بود، و بجای مبارزه با یکی دیگر از زمستان های شیکاگو، تصمیم به ماندن گرفته بود. او (همسرش) آن زمان درگذشت و در حال حاضر خانم میلر، تنهایی در خانه ای که آنها مشرف به اقیانوس آرام ساخته بودند، زندگی می کند.


او موهای هلویی سیر (sandy brown) و چشمان آبی درخشان، و یک عینک طلایی زیبا و گردنبندی سنگی داشت. گوشواره های آویزان او زیر چراغ آزمایش می درخشید. ظاهر او متفاوت از سن او بود او 20 سال جوانتر از 76 سال به نظر می رسید.(سیارک
او چندتا چین و چروک در اطراف چشمش، و خطوطی در اطراف دهانش داشت. پلک هایش کمی آویزان بودند و گردن او چین و چروک ملایمی داشت. جواهرات و کیف دیزاینر او نشان می داد که او تا به حال زندگی راحتی داشته است. وقتی که از او پرسیدم که راز جوان به نظر رسیدن او چه بود، او خندید. "تا جائیکه می توانم بیاد آورم از روغن الای (Olay) استفاده می کنم،" او پذیرفت، کلش همین بود. وقتی او را آزمایش می کردم، او در جواب سوال من، افکار خود را بیان می کرد:
او کمتر در معرض آفتاب قرار می گرفت، اما هرگز از کرم ضدآفتاب استفاده نکرد.
او هرگز سیگار نکشیده بود.
او بطور منظم پیاده روی می کرد، اما هرگز به یک رژیم غذایی توصیه شده، پایبند نبود.
او هرگز از کرم های آنتی اکسیدانی، ضدپیری، یا ضد چین و چروک استفاده نکرده بود.
و او عالی و شگفت انگیز بنظر می رسید.
"راز،" او بعد از فکرکردن به آن، پاسخ داد، "فکر کنم برای جوان بنظر رسیدن، پول زیادی هدر نمی رود، اما زیبا بنظر رسیدن پول زیادی لازم دارد." فکر کردم باید آنرا بنوسیم.(سیارک
استفاده نکردن از کرم آنتی اکسیدانی، رژیم غذایی با قند پایین، کرم ضدآفتاب، یا روش لوازم آرایشی و بهداشتی، مانع از پیر شدن می شود. مفاهیم ضد پیری، پیری در جهت مخالف (aging backward)، مبارزه با سن (Age defying) و معکوس سازی سن (age reversal) مفاهیم غیر واقعی و وعده های دروغینِ اتاق هیئت مدیره در خیابان مدیسون است.
آیا شما می خواهید که راز جوان ماندن را بدانید؟ از جذبه ی کرم های آنتی اکسیدانی دوری کنید، و به بخش کفش بروید. اگر شما می خواهید جوان بنظر برسید، و نیز زیبا باشید این یک استفاده بسیار بهتر از پول شما است.
**من برای نوشتن این پست، هیچ کفش زنانه رایگانی دریافت نکرده ام.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید