رژیم غذایی مدل ها در 3 روز 3 کیلو کم کنیم 

رژیم غذایی مدل
 
رژیم غذایی مدل ها - منهای 3 کیلو در 3 روز (تخم مرغ ، پنیر ، گوشت ، چای ، آب)
 
مدل ها دارای تناسب اندام ایده آلی هستند که بیشتر خانم ها برای آن تلاش می کنند. ما دو روش موثر کاهش وزن را به شما نشان می دهیم که برای  تناسب اندام ایده آل سریع در بین مدل ها محبوب هستند. اما به یاد داشته باشید که این فقط یک رژیم غذایی است ، نه تغذیه شما برای زندگی. این یک رژیم غذایی گرسنگی است ، که بدن در آن مواد مغذی و ویتامین کمتری دریافت می کند.

 

رژیم غذایی مدل ها ، روش اول

رژیم غذایی این مدل کاملا کوتاه است و فقط 3 روز طول می کشد. اما اثر را می توان از آن به دست آورد حتی در چنین مدت کوتاهی ، کاهش وزن 3-4 کیلو است. این 3 روز دستور زیر را دارند
 
صبحانه  تخم مرغ آب پز .
صبحانه دوم (بعد از 2.5 ساعت) 125 گرم پنیر دلمه ای کم چرب ، چای شیرین نشده .
ناهار (بعد از 2.5 ساعت دیگر) همان صبحانه 2.
در این رژیم غذایی اصلاً شام وجود ندارد ، بعد از ناهار مجاز است فقط از آب معدنی بدون گاز استفاده کنید.

رژیم غذایی مدل ها ، روش دوم

این نسخه از رژیم غذایی مدل ، کالری دریافتی رژیم غذایی را در روز به 1000 کیلوکالری محدود می کند. مدت زمان رژیم غذایی نباید بیش از یک هفته باشد ، انتظار می رود کاهش وزن 0.8-1 کیلو در روز باشد. لطفا توجه داشته باشید که توصیه می شود رژیم غذایی را با آب گرم یا چای داغ شیرین نشده میل کنید . به گفته متخصصان تغذیه ، مایع گرم شده بیش از سرد برای پاکسازی بدن مفید است.
 

نمونه دستور رژیم غذایی مدل ها

صبحانه تخم مرغ نرم - آب پز - 2 عدد. (یا گوشت بدون چربی آب پز - 50 گرم) ، نان تست با یک لایه نازک کره ، چای سبز داغ و شیرین نشده .
صبحانه دوم (1000) چای سبز داغ و بدون شکر و آب .
ناهار گوشت بدون چربی یا ماهی آب پز - 100 گرم ، سالاد لوبیا ، سالاد سبز ( اسفناج ) ، نخود سبز با روغن نباتی ، 2 میوه (به جز موز ) ، چای شیرین و گرم ؛
میان وعده بعد از ظهر (ساعت 1600) چای سبز یا آب گرم و شیرین نشده ؛
شام سبزیجات سبز - 300 گرم ، 2 عدد نان تست ، چای سبز یا آب گرم شیرین نشده (در صورت گرسنگی شدید ، اضافه کردن یک تخم مرغ آب پز - 1 عدد یا گوشت بدون چربی - 50 گرم) ؛
قبل از خواب چای سبز یا آب شیرین و داغ .

رژیم غذایی مدل بر اساس چیست

رژیم غذایی Models بر اساس غذاهای پروتئینی و همچنین کربوهیدرات های پیچیده است. یک رژیم غذایی کم کالری نتیجه سریع و قابل توجهی می دهد ، پروتئین زیاد اجازه تجزیه عضلات را نمی دهد. به نوبه خود ، کربوهیدرات ها به دوباره پر کردن ذخایر انرژی کمک می کنند ، که به شما اجازه نمی دهد در حالت  گرسنگی شدید قرار بگیرید.
 

خارج شدن از رژیم غذایی مدل

 یک رژیم غذایی لاغری بسیار محدودکننده است ، بنابراین باید با دقت کامل نسبت به اتمام این رژیم غذایی اقدام کرد. وقتی رژیم غذایی به پایان رسید ، رژیم غذایی باید سبک بماند و شامل سبزیجات خورشتی ، آب پز ، خام یا بخار پز باشد. گوشت بدون چربی و محصولات لبنی نیز در هنگام ترک رژیم غذایی به این رقم آسیب نمی رسانند. اما چربی ها و شکر در این دوره اصلاً مورد استقبال نیست.
 
رژیم غذایی مدل به عنوان یک راه سریع برای خداحافظی با اضافه وزن است ، درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما قبل از نتیجه گیری در مورد رعایت چنین تکنیکی ، ارزش دارد که به دقت فکر کنیم که این چه تهدیدی می تواند برای بدن ایجاد کند.
 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید