بازی

شاهکارهای دنیای گیمینگ بخش سوم

Grand Theft Auto: San Andreas

در سال 2001 بود که قسمت سوم این سری بازی محبوب، GTA III، وارد بازار شد و دنیای بازی های اُپن ورد را دگرگون کرد. نکته جالب اما این است که با وجود آن همه نو آوری و خلاقیتی که در قسمت سوم این بازی به کار گرفته شده بود، San Andreas توانست جایگزین بی نظیری برای آن باشد و توجه همه را به خود جلب کند؛ از طرفداران بازی های اُپن ورد گرفته تا منتقدین عرصه بازیسازی.

در این بازی دیگر محدود به تجربه زندگی در یک شهر نخواهید بود، و به جای آن سه شهر بزرگ و زیبا طراحی شد که در بازی به کار گرفته شد. میان این شهرها نیز پر از جنگل ها  و بیابان های گوناگون است که تنوع ویژه ای به بازی می بخشد. وسایل نقلیه ای که در این قسمت از بازی به کار گرفته شد نیز در نوع خود بی نظیر بود. چیزی حدود 250 نوع وسیله نقلیه در این بازی به کار گرفته شده است؛ از دوچرخه و تراکتور و ماشین های مد روز گرفته تا وسایل نقلیه پروازی و دریایی. موسیقی متن بازی نیز مثال زدنی است و زمانی که سوار خودروی خود می شوید، قادر به گوش دادن به یازده ایستگاه رادیویی متفاوت خواهید بود که در کل چیزی حدود صد و پنجاه موسیقی متفاوت را شامل می شود. بیایید نگاهی دقیق تر به نوآوری هایی که در این بازی وجود دارد بیندازیم: در این بازی می توانید بوسیله چتر از ارتفاع فرود بیایید، می توانید وارد کازینو شده و از امکانات آن بهره ببرید، می توانید بوسیله جت پک به هر مکانی که دلتان می خواهد پرواز کنید، همانند دنیای واقعی زمانی که فست فود می خورید چاق می شوید و نیز می توانید به باشگاه بدنسازی بروید. به همه این ها کدهای تقلب بی نظیری که برای بازی در نظر گرفته شده است را هم اضافه کنید. سیستم دو نفره بازی هم که صفحه را به دوبخش تقسیم می کند، از دیگر امکانات جالب این بازی خاطره انگیز است.

جالب است بدانید که GTA San Andreas پرفروش ترین بازی کنسول پلی استیشن 2 است، کنسولی که خود پرفروش ترین کنسول دنیا است و با توجه به تمامی نوآوری هایی که در بازی به کار گرفته شده است، این فروش فوق العاده، جای هیچ تعجبی ندارد.

Call of Duty 4: Modern Warfare

نمایشگاه E3 سال 2007 برای طرفداران بازی های کامپیوتری، از ارزش بخصوصی برخوردار است، چراکه در این سال بود که مکان برگزاری همیشگی نمایشگاه تغییر کرده و از مرکز گردهمایی لوس آنجلس که همه ساله نمایشگاه در آن برگزار می شد، به سانتا مونیکا منتقل شد. نکته دومی که در خصوص نمایشگاه آن سال وجود دارد، نمایش بازی COD 4 برای نخستین بار است. بازی ای که در این قسمت، از کوران جنگ جهانی دوم خود را جدا کرده و با استفاده از ادوات و امکانات مدرن و جدید تجربه ای منحصر به فرد و جدید را برای گیمر ها به ارمغان آورد.

نخستین صحنه ای که Infinity Ward از این بازی در نمایشگاه E3 در معرض دید عموم قرار داد، صحنه ای از بازی بود که در آن دو تک تیرانداز با لباس های مخصوص به دنبال انجام هدفی در اوکراین بودند. فوق العاده ترین قسمتی که از این صحنه در ذهن همگان ماندگار شد، لحظه ای بود که دو تک تیر انداز در میان بوته ها مخفی شده بودند و این درحالی بود که یک گروه زره ای از دشمن در حال عبور از آن منطقه بودند. تنش و چالشی که گیمر در آن لحظه تجربه می کرد در نوع خود بی سابقه بود.

ادوات فوق العاده خلاقانه ای که در بخش تک نفره و مرحله های این بازی به کار گرفته شده بود، بخش تک نفره آن را به تجربه ای ماندگار برای گیمر ها بدل کرد، اما در حقیقت این بخش چند نفره و آنلاین این بازی فوق العاده بود که اسم آن را بیش از پیش بر سر زبان ها انداخت. بخش مولتی پلیر این بازی به قدری خوب طراحی شده بود که هنوز که هنوزه برخی برای لذت بردن از تجربه بازی آنلاین، COD 4 را انتخاب می کنند. هیچ بازی شوتر اول شخصی دیگر نتوانست چنین طراحی بی نظیری در قسمت چند نفره بازی خود بوجود بیاورد.

Counter-Strike 1.6

Counter Strike بازی است که همچنان به ساخت قسمت های جدید از آن اقدام می شود و یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین به شمار می رود. شروع این سری بازی محبوب با Counter Strike 1.6 بود. این بازی بدل به معیاری شد که با توجه به آن بازی های دیگر مورد سنجش قرار می گیرند. نقشه ها و مناطقی که درگیری ها در آن صورت می گیرد، به زیبایی و با مهارت تمام طراحی شده است؛ همکاری تیمی در این بازی بسیار پویا است؛ برای پیدا کردن مهارت در بازی باید وقت زیادی را صرف آن کنید و به هیج وجه از صرف کردن این زمان، خسته نخواهید شد؛ محیط دوستانه و زیبایی برای رقابت بوجود آمده است. در این بازی می توان با تمام وجود از پیروزی لذت برد، چراکه رسیدن به این مهم بسیار کار دشواری است و در کنار آن از شکست های خود نیز درس خواهید گرفت. بازی های کامپیوتری تا حدودی مدیون این بازی هستند که در سال های اولیه گیمینگ، توانست هواداران زیادی را در سراسر دنیا پیدا کند و بازی بر روی کامپیوتر بدل به تفریح مورد علاقه جوانان و نوجوانان در آن سال ها شد.

نکته جالبی که در خصوص این بازی وجود دارد این است که استودیوی بازیسازی Valve در ابتدا نگران این بود که بازی بازخورد خوبی نداشته باشد و به همین خاطر آن را نه به صورت یک بازی جداگانه، بلکه به عنوان یک بسته الحاقی از بازی فوق العاده Half-Life روانه بازار کرد، اما در نهایت به خاطر بازخورد خوبی که بازی داشت، آن را به صورت یک بازی مستقل عرضه کرده و در اختیار گیمرها گذاشت.

Resident Evil

سازندگان این بازی توانستند با مهارت تمام، اقدام به بازسازی نسخه اصلی این بازی کنند و در این راه به گونه ای قدم گذاشتند که نه تنها چیزی از ارزش ها و زیبایی های نسخه اصلی بازی نکاستند، بلکه نوآوری های فوق العاده ای نیز در بازی پیاده کردند که آن را بدل به شاهکاری در میان بازی های ژانر وحشت کرد و توانست امضای بخصوصی برای خود پیدا کند. طراحی ویلای بزرگی که بازی در آن جریان دارد، به قدری هنرمندانه است و فضای ترسناک و گوتیکی که بوجود آمده است، به گونه ای است که از پیمودن چندباره راه های تکراری خسته نخواهید شد و هر بار که وارد راهرویی می شوید که پیش از آن نیز در آن حضور داشته اید، خسته نمی شوید و گویی تجربه ای جدید است. معما هایی که در بازی وجود دارد و باید آن ها را حل کنید تا قادر به ادامه بازی باشید، در کنار فضای بسیار ترسناک بازی و نیز سیستم اینونتوری یا مدیریت مهمات و وسایل به خوبی طراحی شده است و پیشرفت چشمگیری در این موارد نسبت به نسخه نخست بازی مشاهده می شود. دو نکته در خصوص این بازی وجود دارد که تمامی گیمر ها، آن را به خوبی به خاطر دارند: اولی صدای بسیار ترسناکی و مرموزی است که از پشت دروازه منتهی به پلکان شنیده می شود و دومین نکته این است که تا پایان بازی به این نکته شک خواهید داشت که آیا واقعا زامبی هایی که به قتل می رسانید می میرند یا نه. طراحی زامبی های بازی با کله هایی که به رنگ قرمز می مانند، حال و هوای ترسناک محیط و لوکیشن بازی را دو چندان می کند. گشت و گذار به دنبال چیزی برای نزدیک تر شدن به هدف، درگیری و داشتن برنامه ای بخصوص در استفاده از مهمات و وسایل، چالش هایی است که در این بازی پیش رو دارید و به خاطر همین چالش ها است که این بازی تا این حد خاطره انگیز و میان گیمر ها محبوب است. همانگونه که می دانید تا کنون قسمت های بسیاری از این سری بازی روانه بازار شده است، با این حال، شاید بتوان گفت که این قسمت، بهترین در این سری بازی محبوب است.

World of Warcraft

استودیوی بازیسازی Blizzard با عرضه این بازی فوق العاده، ژانر بازی های چند نفره آنلاین را در اختیار خو گرفت و تسلط ابدی خود بر آن را تثبیت نمود. تا کنون شش بسته الحاقی برای این بازی روانه بازار شده است و هنوز هم طرفداران آن، از انجامش لذت می برند و گویی پایانی بر عمر این بازی نیست. البته شاید این گفته خالی از اغراق نباشد، اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که، بسته های الحاقی ای که برای بازی طراحی شده و عرضه می شوند، به قدری دارای امکانات و فضاهای تازه و جدیدی هستند که حتی آن هایی که از انجام بازی خسته شده اند نیز به گرفتن نسخه الحاقی و تجربه آن وسوسه می شوند.

بنا به نظر بسیاری از منتقدین، نکته ای که سبب شده این بازی تا این حد محبوب باشد، آزادی عملی است که در اختیار گیمر ها قرار می گیرد و هرگونه که مایل باشند، می توانند روند بازی را پیش ببرند. این بازی در اکتبر سال 2010 با دوازده میلیون کاربر، بدل به بازی ای شد که بیشترین تعداد کاربران را تا آن زمان در اختیار داشت. نکته بسیار جالبی که در خصوص این بازی وجود دارد این است که از سال 2004 تا 2011، گیمرهای سراسر دنیا در مجموع چیزی حدود شش میلیون سال وقت صرف انجام این بازی کردند که حتی نوشتن این رقم روی کاغذ کار ساده ای نیست.

Resident Evil 4

دسته ای از بازی ها وجود دارند که نقش ویژه ای در تاریخ بازی ها ایفا می کنند، به بیان دقیق تر، بازی هایی وجود دارند که در زمان انتشار، دوران بازی ها را به دو دوره پیش و پس از خود تقسیم می کنند. Resident Evil 4 یکی از این بازی ها است. ناگفته نماند که شمار این بازی ها شاید به تعداد انگشتان دست هم نرسد. ساخت و انتشار این بازی، روی کاغذ یک ریسک بود که ارزش پذیرفتن نداشت. بازی بود که استودیوی بازیسازی GameCube به طور انحصاری ساخت آن را به عهده گرفت. در حقیقت این بازی برای نخستین بار سری بازی های Resident Evil را از شهر مشهور راکون سیتی بیرون آورد و به دهکده ای دور افتاده برد. دیگر تفاوت این قسمت با قسمت های پیشین در زاویه دیدی بود که گیمر در طول بازی تجربه می کرد، دوربین که در سه قسمت نخست این بازی از بالا و بدون تغییر بود، به زاویه دید سوم شخص تغییر یافت و همین امر سبب افزایش هیجان بازی شد.

اما خبر خوشایند برای این استودیوی بازیسازی این بود که تمامی ریسک هایشان به نتیجه رسید و بازخورد فوق العاده از سمت گیمر ها و منتقدین عرصه بازیسازی دریافت کردند. RE 4 بدل به بهترین قسمت این سری بازی محبوب شد و زاویه دید دوربین و تغییراتی که در کنترل شخصیت بازی بوجود آمد، بدل به الگوی استانداردی برای دیگر استودیوهایی شد که قصد ساخت بازی سوم شخص داشتند.

The Witcher 3: Wild Hunt

بدون شک تهدیدهایی که متوجه شخصیت اصلی داستان بازی است، مأموریت هایی که به منظور شکار هیولاهای مختلف انجام می شود و نیز قدرت های جادویی مورد استفاده در بازی، از نکاتی است، که این بازی را بدل به شاهکاری در میان بازی های نقش آفرینی کرده است. یکی از نکات جالب دیگر در مورد داستان بازی، حقیقت مانندی آن است که سبب شده گیمر با جرالت (شخصیت اصلی بازی) همزاد پنداری کرده و با موفقیت او خوشحال شده و از اتفاق های ناخوشایندی که برایش می افتد احساس ناراحتی کند. همین موضوع است که در زمانی که همه چیز زیر و رو می شود و جرالت دچار یک دگرگونی عمده می شود، گیمر در داستان بازی درگیر می شود.

داستان بازی ترکیبی است از وقایعی که برای جرالت می افتد و درامی که روایت گر داستان زندگی خانوادگی او است. انتخاب هایی که جرالت در طول داستان بازی می کند، از حقیقت و اهمیت بالایی برخوردار است و در روند دنیای بازی تأثیر بسزایی دارد. بسته های الحاقی ای که برای بازی در نظر گرفته شده است نیز، از بهترین بسته های الحاقی دنیای گیمینگ به شمار می رود.

از نکات جالبی که در خصوص این بازی وجود دارد می توان به این دو مورد اشاره کرد: اول اینکه بازی به گونه ای طراحی شده است که جرالت در طول بازی همانند انسان های واقعی ریشش بلند می شود، و نکته دوم این است که سازندگان این بازی عنوان کرده اند که برای طراحی سیستم های نبرد این بازی فوق العاده از بازی نقش آفرینی Dark Souls ایده گرفته اند.ترجمه  itrans.ir

شاهکارهای دنیای گیمینگ بخش دوم 

شاهکارهای دنیای گیمینگ بخش اول 

این مقاله ادامه دارد...

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


ایفای نقش بازیگران در این فیلم ریتم دقیق و مشخصی دارد

بهترین فیلم‌های آل پاچینو بخش دوم

ایفای نقش بازیگران در این فیلم ریتم دقیق و مشخصی دارد

از میان خیل بازی هایی که قرار است در سال جاری منتشر شوند

بهترین بازی ها که در سال 2018 عرضه خواهند شد بخش اول

از میان خیل بازی هایی که قرار است در سال جاری منتشر شوند

بازی در درگیری ها و نبرد ها دچار تغییراتی شده و بهتر شده است

20 بهترین بازی در 2018 بخش دوم

بازی در درگیری ها و نبرد ها دچار تغییراتی شده و بهتر شده است

در این مقاله به نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2 می پردازیم.

نقد و بررسی Red Dead Redemption 2

در این مقاله به نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2 می پردازیم.

 به نظر شما کدام سلبریتی، بعد از سالها تغییر نکرده است؟

ستاره های هالیوود زمانی که 20 ساله بودند

 به نظر شما کدام سلبریتی، بعد از سالها تغییر نکرده است؟

تیزر جدید فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت منتشر شد

بازی تاج و تخت از 23 فروردین 98 | تریلر جدید

تیزر جدید فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت منتشر شد

با تمام این تفاسیر می توان گفت نقاط قوت بازی بسیار هستند

20 بهترین بازی در 2018 بخش سوم

با تمام این تفاسیر می توان گفت نقاط قوت بازی بسیار هستند

پدرش، بازیگر با استعداد ریچارد بکینسیل، در سن 31 سالگی درگذشت.

دخترانی که بازیگر بدنیا آمدند

پدرش، بازیگر با استعداد ریچارد بکینسیل، در سن 31 سالگی درگذشت.

امینه گولشه بازیگر و مدل زیبای ترکیه با مسوت اوزیل هافبک تیم آرسنال

عکس زیباترین دختر ترکیه

امینه گولشه بازیگر و مدل زیبای ترکیه با مسوت اوزیل هافبک تیم آرسنال

با وجود ماجراهای عاشقانه بی شمار، مارلین دیتریش تنها یک بار ازدواج کرد

مارلین دیتریش 50 سال شهرت 20 سال انزوا

با وجود ماجراهای عاشقانه بی شمار، مارلین دیتریش تنها یک بار ازدواج کرد

درحالیکه توان کمتری مصرف می‌کند، تعداد بسیار بیشتری پیکسل را جای میدهد.

این کریستال مایع می‌تواند وضوح صفحه‌های نمایش تلویزیون و کامپیوتر را سه برابر کند

درحالیکه توان کمتری مصرف می‌کند، تعداد بسیار بیشتری پیکسل را جای میدهد.

 در این مطلب قصد داریم به معرفی برنامه‌ ها و روش‌ های مختلف گرفتن اسکرین شات از بازی های موجود در بازار، محل ذخیره شدن عکس ‌ها و چگونگی تنظیم آن ‌ها بپردازیم.

چطور از بازی های کامپیوتری اسکرین شات بگیریم؟

در این مطلب قصد داریم به معرفی برنامه‌ ها و روش‌ های مختلف گرفتن اسکرین شات از بازی های موجود در با...

امولاتورها در واقع برنامه‌های مجازی هستند

چگونه اپلیکیشن‌های iOS را در ویندوز اجرا کنیم؟

امولاتورها در واقع برنامه‌های مجازی هستند

نکات کلیدی در استفاده از اکسل، کار با سلول و درج اطلاعات.

آموزش نرم افزار اکسل به زبان ساده بخش ششم

نکات کلیدی در استفاده از اکسل، کار با سلول و درج اطلاعات.

اصطلاحات مختلفی برای توصیف کامپوترها وجود دارد.

انواع کامپیوتر بزبان ساده

اصطلاحات مختلفی برای توصیف کامپوترها وجود دارد.

گیمیفیکیشن روند جالب دیگری ناشی از استفاده فراگیر از اینترنت، رسانه های اجتماعی و وردپرس است.

تحول آموزش و پرورش در عصر دیجیتال

گیمیفیکیشن روند جالب دیگری ناشی از استفاده فراگیر از اینترنت، رسانه های اجتماعی و وردپرس است.

 هارد درایو نیز مانند تمام قطعات سخت‌افزاری دیگر ممکن است از کار بیفتد.

چطور طول عمر هارد درایو کامپیوترمان را بالا ببریم؟

هارد درایو نیز مانند تمام قطعات سخت‌افزاری دیگر ممکن است از کار بیفتد.

برخی افراد علاقه شدیدی به وسایل به روز تکنولوژی دارند

چطور مشخصات سخت افزاری کامپیوتر خود را ارتقا دهیم؟

برخی افراد علاقه شدیدی به وسایل به روز تکنولوژی دارند

جمع کردن یک کامپیوتر شخصی شاید به آن اندازه‌ای که فکر می‌کنید سخت نباشد.

چگونه یک کامپیوتر رومیزی جمع کنیم؟

جمع کردن یک کامپیوتر شخصی شاید به آن اندازه‌ای که فکر می‌کنید سخت نباشد.

یکی از سریع‌ترین و قدرتمندترین کامپیوترهای دسکتاپ لینوکس All in One یعنی Dell 5720

نگاهی کوتاه به کامپیوتر رو میزی Dell 5720

یکی از سریع‌ترین و قدرتمندترین کامپیوترهای دسکتاپ لینوکس All in One یعنی Dell 5720

پس از مدت ها انتظار، بالاخره استودیوی بازی سازی راک استار، تریلری از بازی جدید خود، «Read Dead Redemption 2» به نمایش گذاشت

اطلاعات جدید در باره Red Dead Redemption 2

پس از مدت ها انتظار، بالاخره استودیوی بازی سازی راک استار، تریلری از بازی جدید خود، «Read Dead Redem...

نکته دیگری که در خصوص بازی وجود دارد و ذکر آن خالی از لطف نیست، تغییرات جزئی است که در روایت داستان بازی به وجود آمده است.

آخرین اطلاعات از نسخه بازسازی شده Resident Evil 2

نکته دیگری که در خصوص بازی وجود دارد و ذکر آن خالی از لطف نیست، تغییرات جزئی است که در روایت داستان ...

از زمان معرفی و عرضه شدن کنسول جدید سونی، پلی استیشن 4، نزدیک به چهار سال می گذرد.

بهترین بازیهای پلی استیشن 10 مورد

از زمان معرفی و عرضه شدن کنسول جدید سونی، پلی استیشن 4، نزدیک به چهار سال می گذرد.

این هفته همه چیز به کام سونی و پلی استیشن است

چارت پرفروش ترین بازیهای این هفته در بریتانیا

این هفته همه چیز به کام سونی و پلی استیشن است

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مارس 2018 پلی استیشن پلاس را با کاربران و بازیکنان خود به اشتراک گذاشت.

بازی های رایگان ماه مارس 2018 پلی استیشن پلاس معرفی شد

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مارس 2018 پلی استیشن پلاس را با...

پلی استیشن قدیمی با دو دسته سیمی وارد بازار شد

دسته بی سیم برای پلی استیشن قدیمی

پلی استیشن قدیمی با دو دسته سیمی وارد بازار شد

بر اساس جدیدترین گزارش استودیوی پرآوازه «گوریلا گیمز»، میزان فروش بازی Horizon Zero Dawn در سراسر جهان از مرز 7.6 میلیون نسخه عبور کرد.

بازی Horizon Zero Dawn بیش از 7.6 میلیون نسخه فروش داشته است

بر اساس جدیدترین گزارش استودیوی پرآوازه «گوریلا گیمز»، میزان فروش بازی Horizon Zero Dawn در سراسر جه...

 بر اساس بیانیه اخیر بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی، رویداد اعطای گیفت کارت رایگان 15 دلاری به کاربران فروشگاه پلی استیشن استور آغاز شده است.

هدیه 15 دلاری فروشگاه پلی استیشن را از دست ندهید!

بر اساس بیانیه اخیر بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی، رویداد اعطای گیفت کارت رایگان 15 دلاری به کارب...

کارشناسان و سیاستمداران زیادی بازیهای ویدئویی خشن را مقصر حوادث مرگبار و تیراندازیهای آمریکا می دانند

بازیهای ویدئویی یا قوانین خرید و فروش سلاح ، کدام یک مقصر خشونت جامعه آمریکایی هستند(بخش اول)

کارشناسان و سیاستمداران زیادی بازیهای ویدئویی خشن را مقصر حوادث مرگبار و تیراندازیهای آمریکا می دانن...

شاید باور کردنش سخت باشد ولی همزمان با انتشار بازیهایی مثل gta و کال آف دیوتی آمار جنایت های خشونت بار در آمریکا کاهش یافت

بازیهای ویدئویی یا قوانین خرید و فروش سلاح ، کدام یک مقصر خشونت جامعه آمریکایی هستند (بخش دوم)

شاید باور کردنش سخت باشد ولی همزمان با انتشار بازیهایی مثل gta و کال آف دیوتی آمار جنایت های خشونت ب...

در آمد بسیار ناچیز کنونی مردم این کشور باعث شده است که نام آن را در میان فقیر ترین کشورهای دنیا ببینیم.

فقیرترین کشورهای دنیا بخش سوم

در آمد بسیار ناچیز کنونی مردم این کشور باعث شده است که نام آن را در میان فقیر ترین کشورهای دنیا ببین...

 طبق روال همیشه، موسسه آماری NPD به تازگی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 در ایالات متحده آمریکا را منتشر کرد.

با 20 بازی پرفروش ماه ژانویه 2018 آشنا شوید

طبق روال همیشه، موسسه آماری NPD به تازگی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 در ایالات...

 پس از گذشت چند روز از آغاز ماه فوریه، شرکت ژاپنی سونی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 فروشگاه پلی استیشن استور را به اشتراک گذاشت.

پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 فروشگاه پلی استیشن

پس از گذشت چند روز از آغاز ماه فوریه، شرکت ژاپنی سونی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 فر...

 بر اساس جدیدترین گزارش مالی شرکت ژاپنی نینتندو، فروش نینتندو سوییچ در سراسر جهان به بیش از 14.8 میلیون دستگاه رسیده است.

فروش نینتندو سوییچ به بیش از 14.8 میلیون دستگاه رسید

بر اساس جدیدترین گزارش مالی شرکت ژاپنی نینتندو، فروش نینتندو سوییچ در سراسر جهان به بیش از 14.8 میل...

موسسه آماری NPD به تازگی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه دسامبر 2017 و پرفروش ترین بازی های سال 2017 ایالات متحده آمریکا را منتشر کرد.

پرفروش ترین بازی های ماه دسامبر 2017 اعلام شد

موسسه آماری NPD به تازگی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه دسامبر 2017 و پرفروش ترین بازی های سال 2017 ...

رسانه کلیک - با آغاز سال نو میلادی، شرکت مشهور «والو» به صورت رسمی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های سال 2017 فروشگاه استیم را منتشر کرد.

پرفروش ترین بازی های سال 2017 فروشگاه استیم

رسانه کلیک - با آغاز سال نو میلادی، شرکت مشهور «والو» به صورت رسمی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ...