رژیم غذایی در 20 روز 10 کیلو کم کنیم

رژیم غذایی سریع

 

رژیم غذایی 20 روز - منهای 10 کیلو (کفیر ، گوشت ، سیب ، پرتقال)

رژیم غذایی در 20 روزرژیم غذایی برای 20 روز طراحی شده است ، در طی آن لازم است رژیم غذایی را به شدت دنبال کنید و آن را بشکنید. اما رژیم غذایی گرسنگی است ، بدن مواد مغذی کمتری دریافت می کند ، بنابراین باید به عنوان روزه در نظر گرفته شود. به یاد داشته باشید ، اگر بعد از اتمام دوره 20 روز رژیم ،  مانند گذشته شروع به خوردن غذا کردید ، کیلو گرم از دست رفته در اندازه 1.5 برابر به شما برمی گردد.

 

منوی رژیم غذایی 20 روز 10 کیلو کم کنیم

 روز  1 و 2

گرسنه.

1.5 لیتر کفیر و دو برش نان سیاه در روز. صبح می توانید یک فنجان قهوه را با یک قاشق عسل یا یک جایگزین شکر بنوشید .

 

روز 3 و 4

پروتئین.

فقط می توانید پروتئین حیوانی بخورید.

منوی نمونه برای صبحانه یک تخم مرغ یا سوسیس ، یک فنجان قهوه یا چای با یک جایگزین شکر. برای ناهار - آب گوشت یا مرغ ، یک تکه مرغ آب پز یا ماهی ؛ برای شام - کمی پنیر پنیر ، یا ماهی ، یا گوشت آب پز .

 

روز 5 و 6

میوه و سبزیجات.

باز هم ، رژیم غذایی را خودتان انتخاب می کنید. نکنید موز ، گوجه فرنگی ، سیب زمینی ، انگور . منوی نمونه برای صبحانه ، دو عدد سیب یا دو عدد پرتقال ، یک فنجان قهوه یا چای با جایگزین شکر. برای ناهار - سوپ سبزیجات ، سالاد سبزیجات یا خیار ؛ برای شام - سبزیجات خورشتی بدون روغن.

سپس چرخه را تکرار می کنید ، اما فقط یک روز گرسنگی وجود دارد.

روز 7

گرسنه

روز 8-9

پروتئین.

روز 10-11

میوه و سبزیجات.

روز دوازدهم گرسنه

و همینطور تا روز بیستم.

 

بررسی رژیم غذایی در 20 روز 10 کیلو کم کنیم

ما بلافاصله به شما هشدار می دهیم که رژیم غذایی 20 روزه یکی از سخت ترین رژیم غذایی ها محسوب می شود و درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید. قبل از شروع چنین رژیم غذایی هایی ، لازم است با پزشک یا درمانگر خود مشورت کنید.

 

موارد منع مصرف فقط در این واقعیت است که اگر به هر دلیلی نتوانستید رژیم غذایی مشخص شده را ادامه دهید ، باید آن را ترک کنید و تلاش باید زودتر از شش ماه تکرار شود. شما نباید برای افرادی که از هیچ بیماری مزمن رنج می برند رژیم غذایی را شروع کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید